reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

reklama
o.... my tez sięwstępnie piszemy! Ale tylko w 4-kę.. jakoś nie wieżę by mój małż był chętny na takie spotkanko .. ;-)
Pomysł super!!!

NIech żyje Kaowiec!!!
 
Dojrzałam dopiero wątek :) Temat wart przegadania z moim mężem, bo jeśli byśmy jechali, to całą naszą czwórką :-) Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem a wieczorkiem z mężem pogadam :)

Co do nurkowania - gdyby była taka możliwość w okolicy, to już wiem że moich dwóch panów z wody bym nie wyciągnęła i uszczęśliwieni by wrócili z tej wyprawy :-)
 
o.... my tez sięwstępnie piszemy! Ale tylko w 4-kę.. jakoś nie wieżę by mój małż był chętny na takie spotkanko .. ;-)
Pomysł super!!!
Kaowiec zdejmuje czapkę z głowy że się piszesz na taki wyjazd sama z całą 3. :tak:
Widzę, że dobrze by było coś z wodą w pobliżu znaleźć. :tak:
Blusia, jak tam znana Ci meta pod tym względem ? :-)
 
Mi się wydaje, że jak my sie do siebie dorwiemy, to rozmowom nie będzie końca i nawet nie będziemy zważać na to czy jest tam jakaś woda czy nie;))
 
reklama
my tez pewnie bysmy sie wybrali ale we 3 bo nie dalabym sobie sama rady ze wszystkimi gratami wiec jakby bylo wiecej panow to super by bylo :)
 
Do góry