reklama

Spotkanie czerwcówek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2013' rozpoczęty przez _anula, 28 Sierpień 2013.

1. _anula

_anula Fanka BB :)

Czasu do spotkania jeszcze dużo, ale można byłoby coś wstępnie planować, żeby jak najwięcej z nas mogło w tym spotkaniu uczestniczyć. Macie propozycje gdzie, kiedy, w jakiej formie ? Jeśli zdecydowałybyście się na Kraków mogę podjąć się organizacji.

2. sa_raa

sa_raa *GrUdNiÓwECzkA 2oo6*

Mi wszędzie pasuje bo ja z centralnej Polski ;-)

Może weekend majowy od 1 do 4? Albo mniej wyjazdowy w sensie mniej zaludniony termin majowy? Bo jak zima pociągnie tak jak w tym roku to......:wściekła/y:

Jeśli centrum Polski to Uniejów?

A tak naprawdę to jak ktoś będzie chciał się spotkać to gdziekolwiek by to nie było to i tak się stawi ;-)

Dzieciaki w końcu już roczne albo prawie roczne będą :tak::cool2:

3. reklama
  4. DzikaBez

DzikaBez Fanka BB :)

O anula mi Kraków bardzo pasuje a co do terminu to myślałam że jakiś bliższy macie na myśli

5. _anula

_anula Fanka BB :)

Dzika- na FB rozgrzała dyskusja i większość skłania się ku środkowi Polski :p a wstępnie ustalamy, żeby każdy sobie mógł te dni/dzień zarezerwować dla nas :p w tym mamy zagraniczne :)

6. natis

natis Fanka BB :)

Mi pasuje każdy termin i miejsce :)

7. Palindromea

Palindromea Fanka BB :)

Ja też jestem za.

8. natis

Dziewczyny nie jestem w temacie tej dyskusji na FB, bo nie miałam czasu czytać, ale może znaleźlibyśmy sobie jakiś fajny hotel w obojętnie dla mnie jakim miejscu w Polsce i spędziły tam wspólnie 2-3dni??? Wyjazd na kilka godz. wydaje mi się bez sensu, dzieci zmęczone drogą, nie wiadomo w jakim nastroju będą itd. A tak na spokojnie przez te 3 dni zdołamy pobyć ze sobą face to face, nagadać się, powygłupiać, itd :).

9. sa_raa

sa_raa *GrUdNiÓwECzkA 2oo6*

Natisku właśnie taki jest plan, żeby to weekendowy wypad był. Tylko nie ustaliliśmy jeszcze kiedy i gdzie :sorry:

10. reklama
  11. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

ja dziewczyny proszę centrum Polski bo nad może na 2 dni to dla mnie za daleko,to tak jakby pomorzanki musiały do karpacza jechać.Z dwójką maluchów w aucie 2 razy po 8 godzin w ciągu 2 dni, koszmar no i wtedy np. w niedziele musielibyśmy szybko wyjechac żeby być o przyzwoitej godzinie.

12. natis

SARA :zawstydzona/y:;-)

Poleć forum