reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

reklama
Tak więc w ta niedizele Kraków godzina tak ok 12 na ul. Pijarskiej będę czekać na mamusie :) pisze dziś bo jutro za bardzo dostępu do kompa nie będę miała
Do zobaczenia w niedziele :)
 
Kochane, dzwoniłam do właścicielki tej knajpki i sprawa wygląda tak:

Będziemy miały do dyspozycji kawiarnię, bo tego samego dnia na restauracji ogólnej jest Dzień Nauczyciela, tylko, że w późniejszych godzinach.

Będzie obiadek: zupa+ drugie, no i na stole jakieś wędlinki, sałatka, chleb itp, oczywiście napoje, woda. W karcie są również desery.

Całość będzie kosztowała do 40 zł za osobę. Wytargowałam 10 zł, bo chciała 50 zł. Co sądzicie o cenie?

Do środy mam dać znać w sprawie ostatecznej liczby osób, na razie są:

Mikoto z Jarkiem i Zosią
Teri z Dawidkiem i Darią
Natis z Darkiem, Natalką i Lenką
Anula z Łukaszem, Tosią i Karolkiem
Morenka z Gabrynią
Ja z Michasiem

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam... Jak ktoś jeszcze może i ma ochotę przyjechać, to oczywiście zapraszamy!!! Restauracja Relaks, Jędrzejów, ul. Parkowa 2, 11 października (piątek) godz. 11.00.

I prośba: Mnie nie będzie na bb ani na fb przez weekend, bo mam dwudniowe wesele z zespołem, w dodatku z noclegiem, bo daleko :-( Jak coś, to wszystkie sugestie odczytam w nocy przy ściąganiu mleka albo dopiero w poniedziałek... Albo piszcie sms 600 99 85 87. Buziaki!!!!!
 
Bona jak dla mnie cena ok :tak: ciesze się na to spotkanie jak dziecko :-D Bona kochana jak coś to bede co ciebie dzwonić tzn jakbym nie mogła tam trafić bo jakoś sie złozyło że nie byłam w Jędrzejowie :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry