reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

reklama
Nakręciłam się strasznie na to nasze spotkanie :-) weekend chyba będzie najlepszym rozwiązaniem.
Padł pomysł Uniejowa, to faktycznie centrum Polski, ja mam bardzo blisko ale jeśli chcecie gdzieś indziej to ja i tak dojadę :tak:
 
Dziewczyny ja myśmy że musimy tak:

1. Zrobić listę dziewczyn chętnych (narazie na niezależnie jaki termin i gdzie później możemy to korygować)
2. Ustalić miejsce (wynająć hotel w centrum bo np. ja nie pojadę na parę godzin z dwójką, to musi być z noclegiem)

E i tyle, ktoś musi się tym zająć, a w sprawie terminu to myślałam że chodzi wam o coś bliższego bo maj przyszłego roku to za 8 mc. wiele się może pozmieniać a zimą to też nie każdy chce jechać taki kawał (pogoda i warunki na drodze mogły by uniemożliwić wielu dłuższy wyjazd) bo np. ja do tego Uniejowa to mam 4h jazdy a dla mnie to długo, wiec sądze że październik to taki ostateczny termin
 
Ostatnia edycja:
U mnie październik odpada. Raz , że nie ma mojego P a ja się sama z nimi nie wybieram a dwa, że za dużo mam "zimowych" wydatków na naszą 5tkę, więc u mnie w rachubę wchodzi tylko po nowym roku. Może wybierzmy jakieś dwa terminy i zobaczymy na, który większośc się zgłosi i wtedy ten zwycięży. Pewnie i tak na raz nie wszystkim chętnym będzie pasować.
 
Fajnie by było gdyby udało się spotkać w jakiś ciepły miesiąc... maj - sierpień. Ja do tego Uniejowa mam 222km czyli 3h jazdy (wg. google). A coś tam jest ciekawego? Miejscówka fajna na tyle osób?
 
Smile- ja mam 267:-D

O ale ja sądziłam ze chodzi o szybsze spotkanie w tym roku bo na przeszły rok na maj to jeszcze cuda się mogą wydarzyć i pewnie część z nas się jeszcze wykruszy, pozatym w maju też być 8 stopni i lać, pogodę ciężko jest zaplanować....
 
Sa_raa - mnie już się podoba ta miejscówka. Już to widzę: 50 mam relaksuje się i plotkuje w basenie termalnym, a tatusiowie krążą dokoła z wózeczkami :-D:rofl2::-D:rofl2::-D
 
ja też bardziej za terminem po nowym roku pazdziernik dla mnie odpada za dużo już mieliśmy wydatków :-(a i w pazdzierniku dni juz bardzo krótkie i dzieciaczki jeszcze malutkie jak będą miały juz prawie rok to tyle dzieci naraz bedzie i dla nich frajda ;)
 
reklama
Do dziewczyn nie mających FB. Tworze mapkę na której zaznaczam punkty w celu ustalenia miejsca naszego spotkania. Wszystkie chętne proszę o podanie nazwy swojej miejscowości :biggrin2:
 
Do góry