reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

reklama
Czy świeżynki też są brane pod uwagę przy tych spotkaniach? Od 23.09 osiadam na stałe w Krakowie i chętnie nawiążę znajomości z mamami :) Dobrze sobie trochę poplotkować i podzielić się doświadczeniami :)
 
To które z mam chętne na spotkanie w Krakowie? Buszowałam pobieżnie w internecie i jest kilka miejsc blisko centrum przyjaznych maluszkom. Teraz pogoda jest trochę niepewna więc umawianie się w parku może zakończyć się fiaskiem (a i bobasa ciężko na chłodzie nakarmić) :)
 
Witajcie, my rozbiegani jesteśmy ale udało mi się ostatnio spotkać z Aśką1987 i udało nam się wypić kawę w Zaułku św. Tomasza. Natomiast w kinie pod Baranami w każdy czwartek są seanse dla mam z dziećmi. Ktoś z Was był? Ja jeszcze nie. Zanim wyjechałam kilka lat mieszkałam na Łobzowskiej (równoległa do Karmelickiej) i miałam 5 min. do rynku a teraz pod Krakowem i tęsknię za ludźmi:)

Dajcie znać jakie znacie lokale i ewentualnie czy można do Was dołaczyć.
 
Tak naprawdę jeżeli jest miejsce na wózek to wszędzie można się "wbić". My akurat weszliyśmy do Cafe Camelot bo było mało ludzi. Obsługa lokalu bez problemu - natomiast starsze panie jedzące podwieczorek przy winie zżarły mojego męża wzrokiem kiedy ten poprosił jedną o zabranie płaszcza z krzesła naszego stolika. I "zniesmaczony" wzrok na dwie pary z wózkami wisiał na nas do końca. :-(
 
reklama
Spotkanie w Krakowie - oj tak Katka, nissanka, Ewelina, Dzika - kiedy Wam pasuje ? Myślę, że faktycznie jakaś kawiarnia dla mam jest super pomysłem :)
 
Do góry