reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

Ja tak jak wcześniej pisałam w Krakowie osiadam na stałe od 23.09., ale w 100% dyspozycyjna będę pewnie pare dni po, bo trzeba się rozpakować itd. Postaram się dopasować :)
 
reklama
__anula - ja tez jestem gęsto w Krakowie bo tam moi teście mieszkają i w przyszłym miesiący jedziemy na weekend a ja bym się chetnie wyrwała z dziećmi od nich bo mi się nie chce ich słuchać
 
Natis ja w sumie też.. uwielbiam Kraków :-) Ostatnio byłam z przyjaciółką po jej suknię ślubną, więc w sumie przejazdem, ale Tymek dał radę - dzielnie zniósł podróż i 1,5h przymiarkę oraz szybki obiadek na rynku :-)
 
Widzę, że spore zainteresowanie. Super. To ustalmy szybko jakiś termin. Myślałam o zwykłym spotkaniu mam z okolicy, które można by powtarzać np. raz w tygodniu (dla mam z Krakowa czy bliższej okolicy) w celu wypicia kawy , czy wspólnych zakupów. Nie ustalajcie proszę wielkiego zjazdu na "za kilka miesięcy" bo nie o to chodzi :)
Widzę, że część ze śląska (i nie tylko) chce przyjechać. Ja często kursuję śląsk-małopolska autem więc i takie spotkanie czy tu czy tu wchodzi w grę (lub umówienie się z kimś innym na dojazd).
Ale w sumie myślałam o innym charakterze tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaaaaaaaa aż się popłakałam z radosci, że wreszcie z przynajmniej czescia Was sie spotkam jupiiii w poniedzialek rozejze sie za jakims fajnym miejscem dla mam z dziecmi aaaaaaa ale supcio kocham Was !!!
 
Do góry