reklama

Spotkanie lutówek ! :D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez Ilonaa, 14 Wrzesień 2009.

1. Ilonaa

Ilonaa Mein Schatz :)

W dniu dzisiejszym po naradzie otwieram nowy wątek odnoszący się do spotkania jakże fantastycznych Lutówek :rofl2::-) Proszę wpisywac się kto by pisał się na 100% wtedy rozważymy gdzie kto mieszka i wybierzemy najlepsze miejsce dla każdego :-) Wtedy zajmiemy się finansami, ewentualnymi rezerwacjami miejsc i czego sobie ktoś będzie tylko pragnął :-) Lutówki do boju !:-):-)

1. Ilonaa- Tarnów
    2. Patrycja214- Mielec
    3. Mama Sówka:)- Gliwice
    4. Najeli- Jawiszowice
    5. Tygrynka- Poznań
    6. Kaasiorek84- Poznań
    7. _Pysia_- Bytom
    8. _Milena_- Oborniki k. Poznania
    9. Siuniab- Gniezno
    10. Paulla- Luboń k. Poznania
    11. Olenka12345- Kołobrzeg
    12. Anisen- Nowy Targ
    13. Sulwie- Bielsko- Biała
    14. Rechot- kropek z Torunia :p
    15. Shingle- Warszawa
    16. Moni_ka- Oleśnica k. Wrocławia

Załączniki:

Ostatnia edycja: 15 Wrzesień 2009
  2. patisia16

patisia16 6/II/10-3670g szczęścia:)

No to ja się pisze:-)
    MIELEC ( ale nie ma problemu ze śląskiem:))

Ostatnia edycja: 14 Wrzesień 2009
  3. reklama
  4. Ilonaa

Pani Mielec po raz pierwszy :-) Kto będzie po raz drugi ?:-p (Ja już zakładając wątek deklaruje się na spotkanie:-)) Proszę od razu pisać miejscowość :-)

5. Sowinka

Sowinka Mamusia Zółwików :o)

Ja oczywiście też jestem chętna:-) (oczywiście na ile zdrowie mi pozwoli:-p) mam na imię Ania...mieszkam w Pilchowicach niedaleko Gliwic :-) raczej jestem w stanie dotrzeć wszędzie, ale morze i mazury to chyba byłoby troszkę za daleko...

PILCHOWICE/GLIWICE

Ostatnia edycja: 14 Wrzesień 2009
  6. Najeli

Najeli 07.01.2010 20:48 2250g

Witam, jestem Ania ... jestem z Jawiszowic, mogłabym u siebie zorganizować to spotkanie ale tu na zadupiu nawet nie ma gdzie hehe :-) poza tym nikt by tu nie trafił, bo nawet nawigacje głupieją hehe
    Jestem chętna na spotkanie!

7. Tygrynka

Tygrynka S i T - :***

ja Poznań, ale też może być Wrocław, Warszawa, Szczecin, Kołobrzeg, okolice Karpacza i Szklarskiej, Toruń, Olsztyn, generalnie wszystko co jest pomiędzy i trochę na boczki na trasie Poznań-Olsztyn, plus większość Mazur, ale nie aż pod granice:-D nooo ale ja mobilna jestem, normalnie morze, góry i Mazury :-D

8. kaasiorek84

kaasiorek84 Fanka BB :)

heja moje kochaniutkie lutóweczki ja na 10000000% zapraszam do pięknego Poznania:tak:

9. Ilonaa

Moje Kochane stworzyłam "piękną" mapę gdzie która teraz jest haha sadziłam mniej więcej kropami, żeby chociaż trochę odtworzyć sytuacje :-) z czasem obiecuję, że ją udoskonalę :-)

10. reklama
  11. patisia16

patisia16 6/II/10-3670g szczęścia:)

Mapka super!!![​IMG]

12. Najeli

Najeli 07.01.2010 20:48 2250g

Ilonaa jesteś debeściak! Mapa cudna! Lista świetna!

Poleć forum