reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutówek ! :D

ja tam jestem z tyłu z prawej strony:-) nikt mnie na spotkanku nie poznał, bo na avatarze mam jasne włoski:-p

No ja wlasnie kombinowalam, ktora to Ty jestes, ale szukalam blondyneczki :-D i stwierdzilam, ze moze jednak nie dojechalas na spotkanie :-p

ja oczywiście zgadłyscie siedzę obok siunabka i mileny w czarnej bluzce:-p:-p:-p:-p

Ja zgadlam jako pierwsza :-) alez jestem z siebie dumna :cool2::-D
 
reklama
o mój Boże ja to normalnie jestem opasły spuchnięty stworek:szok::szok::szok:
twarz mam jak księżyc w nowiu chyba zakażę publikacji mojej facjaty:szok:

a tak w ogóle - mimo, że na początku niemrawo się czułam, to super było i fajnie było Was poznać:tak: zarzekałam się, że ucieknę pierwsza, i co? nawet do Tivoli na chwilę dotarłam:tak: kiedy następny raz??:-D
 
Jedno grupowe zdjęcie, bo mi potem bateryjka padła:wściekła/y: Ale dziewczyny mają więcej:tak:

No to zgadujcie, która jest która:-p

spotk.jpg

Ale wam dobrze ja tez chce takie spotkanko:-)
Tylko mam troche daleko:-D:-D
Fajna bedziecie mialy pamiatke:happy:
 
Ech dziewczynki śliczne z Was ciężarówki:tak:
Kaasiorek jaki Ty masz śliczny, malutki brzuszek, aż Ci zazdroszczę, no i ten dekolt, to znaczy bluzeczka chciałam napisać:-D;-) Paulla wogóle Cie nie poznałam, ale w ciemnych włosach też wyglądzasz świetnie. Zazdroszczę Wam tego spotkania okropnie, strasznie i paskudnie:tak:
Tak pomyślałam - Łodzianki były, Poznanianki były, haloo Warszawa i okolice nie wstyd nam? Może jakieś spotkanko warszawskie i nie tylko?:happy:
 
Jedno grupowe zdjęcie, bo mi potem bateryjka padła:wściekła/y: Ale dziewczyny mają więcej:tak:

No to zgadujcie, która jest która:-p

spotk.jpg
Laski ciesze sie ze spotkanie sie udalo - ale mnie policzki piekly .... Super z Was lalochy , kurcze na serio fajne laski ...
A Ty Tygrrrry nie przesadzasz z tym swoim krytycyzmem ....
 
Spotkanko było super! Piłyśmy pyszne czekolady, koktajle i deserki ... a wiadomo jak to ciężarne potem trzeba było to zagryźć czymś konkretnym więc trafiłyśmy do Tivoli ;-)
Sesja przy barze już wiadomo, która to która!


 

Załączniki

  • ff.JPG
    ff.JPG
    89 KB · Wyświetleń: 82
Ech dziewczynki śliczne z Was ciężarówki:tak:
Kaasiorek jaki Ty masz śliczny, malutki brzuszek, aż Ci zazdroszczę, no i ten dekolt, to znaczy bluzeczka chciałam napisać:-D;-) Paulla wogóle Cie nie poznałam, ale w ciemnych włosach też wyglądzasz świetnie. Zazdroszczę Wam tego spotkania okropnie, strasznie i paskudnie:tak:
Tak pomyślałam - Łodzianki były, Poznanianki były, haloo Warszawa i okolice nie wstyd nam? Może jakieś spotkanko warszawskie i nie tylko?:happy:

eheheh zawstydzasz mnie kochanie:-p:-p:-p a przed spotkaniem mama moja mi mowila że to nie wypada z takim dekoldem w ciąży sie pokazywać, ale na takie ważne spotkanie chciałam ładnie dla śnieżynek się ubrać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wszystkie lutówki to extra laski, promienieja:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry