reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutówek ! :D

reklama
dawaj dawaj!!
już się wystawiłam:tak:



to ja chyba promienieję w drugą stronę albo czymś innym:eek: taki opuchły bladziak przy Was jestem:eek: no ale może to z nerwów, jeszcze się pocieszam:tak::-D

największym bladziakiem jestem ja!! jak tu sie nie zdołować jak obok siebie ma sie mega seksownego Kasiorka z super dekoltem :-) no ale jeszcze nie całe 3 miesiące i trzeba bedzie nabrać kolorów!

To ja sie dopiszę że spotkanko oczywiście super. Miło było Was poznać :-)
 
Hej, wyślijcie mi zdjęcia na maila. Podałam w jest w grupie społecznościowej lodóweczki2010. W numerach telefonu.

Jak tak patrze, to widzę, że kobietom jednak ciąża służy. bez dwóch zdań. Wszystkie jesteśmy piękne:cool2:
 
Dziewczyny - wyglądacie pięknie - ciąza Wam służy.
Ale zazdroszczę spotkania.
Czas na Kraków - kto byłby chętny?????
 
reklama
Do góry