reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutówek ! :D

Ilonaa

Mein Schatz :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2009
Postów
1 475
W dniu dzisiejszym po naradzie otwieram nowy wątek odnoszący się do spotkania jakże fantastycznych Lutówek :rofl2::-) Proszę wpisywac się kto by pisał się na 100% wtedy rozważymy gdzie kto mieszka i wybierzemy najlepsze miejsce dla każdego :-) Wtedy zajmiemy się finansami, ewentualnymi rezerwacjami miejsc i czego sobie ktoś będzie tylko pragnął :-) Lutówki do boju !:-):-)



1. Ilonaa- Tarnów
2. Patrycja214- Mielec
3. Mama Sówka:)- Gliwice
4. Najeli- Jawiszowice
5. Tygrynka- Poznań
6. Kaasiorek84- Poznań
7. _Pysia_- Bytom
8. _Milena_- Oborniki k. Poznania
9. Siuniab- Gniezno
10. Paulla- Luboń k. Poznania
11. Olenka12345- Kołobrzeg
12. Anisen- Nowy Targ
13. Sulwie- Bielsko- Biała
14. Rechot- kropek z Torunia :p
15. Shingle- Warszawa
16. Moni_ka- Oleśnica k. Wrocławia
 

Załączniki

  • Lutówki.JPG
    Lutówki.JPG
    61,7 KB · Wyświetleń: 123
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja się pisze:-)
MIELEC ( ale nie ma problemu ze śląskiem:))
 
Ostatnia edycja:
Pani Mielec po raz pierwszy :-) Kto będzie po raz drugi ?:-p (Ja już zakładając wątek deklaruje się na spotkanie:-)) Proszę od razu pisać miejscowość :-)
 
Ja oczywiście też jestem chętna:-) (oczywiście na ile zdrowie mi pozwoli:-p) mam na imię Ania...mieszkam w Pilchowicach niedaleko Gliwic :-) raczej jestem w stanie dotrzeć wszędzie, ale morze i mazury to chyba byłoby troszkę za daleko...

PILCHOWICE/GLIWICE



 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem Ania ... jestem z Jawiszowic, mogłabym u siebie zorganizować to spotkanie ale tu na zadupiu nawet nie ma gdzie hehe :-) poza tym nikt by tu nie trafił, bo nawet nawigacje głupieją hehe
Jestem chętna na spotkanie!
 
ja Poznań, ale też może być Wrocław, Warszawa, Szczecin, Kołobrzeg, okolice Karpacza i Szklarskiej, Toruń, Olsztyn, generalnie wszystko co jest pomiędzy i trochę na boczki na trasie Poznań-Olsztyn, plus większość Mazur, ale nie aż pod granice:-D nooo ale ja mobilna jestem, normalnie morze, góry i Mazury :-D
 
Moje Kochane stworzyłam "piękną" mapę gdzie która teraz jest haha sadziłam mniej więcej kropami, żeby chociaż trochę odtworzyć sytuacje :-) z czasem obiecuję, że ją udoskonalę :-)
 
reklama
Do góry