reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

krisowa - ja normalnie karmię. Nawet przytrafiło mi się karmić już w przedszkolu, zasłaniam tylko cycka pieluchą. Na dworze kiedyś karmiłam Kubusia :) to normalna rzecz jest. Nikt na Nas nie patrzy z szokiem (patrz karmi piersią). Tylko jak ktoś spojrzy, to się uśmiecha ;)

cyśka
- a Ty się z Nami nie spotkasz?

a co z Digitalis?
 
reklama
Munie- kilka dziewczyn jest z okolic Poznania wiec moze uda sie kiedys umówic na spacer po Malcie:)
ja tam chętna.
 
Daissy, dobry pomysł, tylko musiałaby być bardzo ładna pogoda, bo nad Maltą strasznie wieje...

Blair, nie doczytałam:)
 
krisowa najwygodniej byłoby ściągnąć pokarm i nakarmić go butelką.
Ja należę do tych co to mają opory jak ktoś obcy patrzy jak karmie piersią, nawet w szpitalu mnie to krępowało więc cycka wyciągnę jak już nie będzie wyjścia i nie będzie zimno :)
 
ja karmię w CZD, albo jak jestesmy u innych specjalistow... ale nie jezdze poki co do centrów handlowych bo nie wyobrazam sobie wyciagac cyca na laweczce w holu pelnym ludzi... czekam na cieplo, to w aucie bym nakarmila, w parku nie bede miala oporow ale zimno by wyciagac cyc, wiec czekam na cieplo i dopiero wtedy moge sie spotkac
 
krisowa - w centrum handlowym są specjalne pokoje do karmienia piersią, tam to i ja na ławeczce nie karmię - za dużo ludzi, choć w parku nie jest mniej ale jakoś tak inaczej zawsze ;)

Niech ta pogoda poprawia się szybciej ;)
 
Pewnie :D jestem za, ale od poniedziałku, bo po pierwsze primo ;-) pogoda się psuje od jutra :-( a po drugie primo :-p to mój teśc jutro przyjeżdża na weekend:dry: allle od poniedziałku jestem chętna!
 
reklama
Do góry