reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

reklama
Dziewczyny jak będzie ładnie to przyjedziemy. Mam juz dosc tej pogody!!!
Wczoraj 2x zmoklysmy na spacerze, dzisiaj też - ja mam juz katar i czuje sie nieciekawie:( Lara na szczęście trzyma sie dzielnie, wiec zobacze jak bedzie jutro.
 
Dawajcie rano znać czy to nadal aktualne :-)
Dawne ztm to gdzie to? Bo chyba tylko po wózkach będę szukać. Zapewne gdzieś na tyłach KFC i Pizzy?
 
Dee KFC i pizza hut to nie tam.
Siedziba ZTM była na skrzyżowaniu marszałkowskiej z senatorską, jest tam taka brama jako wejście do parku saskiego.
 
ahhh ok :-D już czaję - z innej strony pl Bankowego patrzyłam w głowie.
A tam już ztm nie ma? hmmm a mi się wydawało zawsze, że nadal jest :-p przynajmniej mój m jak był kanarem to się tam rozliczał :-p
 
reklama
No to pogoda pokrzyżowała nam plany, ja się nie odważę znowu zmoknąć- cholercia !!!
może spotkamy się jak pogoda się nam ustabilizuje co dziewczyny?

Co do ztm to ja nie mam pojęcia czy on funkcjonuje ale rzadko tam bywam więc nie jestem aktualna :sorry2:
 
Do góry