reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

reklama
Ciekawa jestem jak nasze pozostale chetne. U mnie jest straszna szarowka a wyobrazalam sobie ten spacer w sloncu i w ogole. Wiec jak?
 
Ja dziewczyny odpuszczam bo u mnie za oknem pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, raz pada, raz się przejaśnia i tak na okrągło. Już raz mnie pogoda nabrała i nie chce powtórki z rozrywki, zwłaszcza że z powrotem do domu mam dłuuugą drogę.
Chętnie się z Wami spotkam jak nie będzie deszczu.
 
Spotkanko przełożone aż wróci Blair i pogoda się poprawi. Ten weekend to podobno ostatni taki z brzydką pogodą, więc kolejne będą o wiele ładniejsze ;)
 
Krisowa Karmisz piersią tak? Moze mleczkiem odciagnietym wczesniej? Jak bedzie ciepło to mozesz spokojnie na dworze. Ja karmiłam Mała (chyba 2 tygodnie temu) jak byliśmy w łazienkach na spacerze (karmie MM) to normalnie na ławce usidlimy i juz :)
 
ale fajnie że będziecie miały spotkanie :)

Krisowa, ja w parku bym się nie odważyła, ale karmiłam już dwa razy w samochodzie na tylnym siedzeniu na parkingu, jak pojechaliśmy na zakupy, dodatkowo od strony okna okryłam się jeszcze kocem, ale ja należę do tych co mają opory, aby pokazać karmienie publicznie, wiele kobiet karmi tak jak napisała Blair na dworze, tylko musi być ciepło
 
reklama
Do góry