reklama

Spotkanie mam - TROJMIASTO

Temat na forum 'Archiwum mam marcowych'11' rozpoczęty przez futrzakowa, 30 Maj 2011.

1. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

wątek zakładam na potrzeby umówienia się trójmiastowych mam:-D jak będzie niepotrzebny to się skasuje:-)

2. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

może uda nam się wreszcie umówić:-D

a więc wstępny termin to 19ty, tak? :-) muszę eMkowi powiedzieć...hehe...ciekawe jak się będzie zapatrywał na pomysł wspólnego spotkania :-)

3. reklama
  4. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Mi pasuje 19 jak najbardziej;) M postawie przed faktem dokonanym a i tak on nie ma innego wyjscia musi sie wybrac ze mna bo musi mnie podwiezdz;) a na ktora godzinke?

5. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

ale to będzie spotkanie z eMkami czy my same? :-)

6. malinaa

malinaa Moderator

Ja też nie mam wyjścia, bo mężu musi nas podrzucić, sama się nie dam w taką trasę z Jaśkiem i nie mam lusterka tylnego :/ no ale zawsze możemy mężów wydelegować na spacer z pociechami, a same sobie zasiąść nad lodami i poplotkować :DDDD

7. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

hahaha!

8. ola.80

Aga ma dobry pomysł;) spotkanie z eMkami ale oni w roli niań a my na ploty;)

9. Ewi82

Ewi82 Fanka BB :)

A ja jadę z mężem do Olsztyna i stamtąd mamy tak bliskooooo. Tylko akurat 18 mamy wesele więc pewnie 19 nie będzie w stanie:( ale moze Was namówię np. na wtorek drugi raz hehe

10. reklama
  11. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

może może nas namówisz:-D

ja już powiedziałam eMkowi o 19tym:-) wiedział że nie ma wyboru i nie może odmówić:-D

12. ola.80

Ewi zapraszamy;) no i moze nas namowisz;)
    Ja tez wczoraj eMkowi powiedziałam o 19tym i nawet przystał na propozycje ze tatusiowie ida z wizeczkami na spacer a my na lody,same;)

Poleć forum