reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mam - TROJMIASTO

ja jeszcze tak daleko z rozmową nie poszłam:-D i jeszcze nic nie wie o naszym chytrym planie poplotkowania we trójkę:-D
 
reklama
Mój mężu tylko spytał czy będą też faceci i się zgodził hahahaha
A na te ploty to żeby tylko nam się karmienia zgrały, bo będą nici z lodów ;p
 
ja mam problem z głowy bo M dostanie do kompletu butle z zapasem odciagnietym;) gorzej ze moje cycki moga bez odciagania nie wytrzymac dłuzej jak 4godz:(
 
Ja wezmę mieszankę na wszelki wypadek, ale nie mam problemu z wyciągnięciem cycka, zawsze można się zasłonić pieluszką :)
A dla Ciebie Oluś znajdziemy ustronne miejsce na odciąganie :) Ile to Ci tak schodzi??
Zresztą niewiadomo ile nasze maluchy wytrzymają i jak nam pogoda dopisze.. o to ostatnie mam największe obawy :/
 
Malinus zazwyczaj 20min wystarczy:) no pogoda tez mnie nurtuje bo chyba na boze ciało to zawsze troszke pada ale co potem to niepamietam;)
 
jaaaaaaaaaaaa nie wiadomo napisałam razem, ale siara dla filologa wstyd wstyd ;p chyba się odmóżdżam w chacie hahahahaha

Olka a kupiłaś może tą parasolkę z Mama i ja??
 
Ja już meżowi truję że chcę jechać nad morze i to na 3 dni bo jak tak blisko będziemy to szkoda nie pojechać. No i cos tam pobąkiwał że jeszcze pogadamy o tym hehe, w Gdańsku ma przyjaciela z czasów studiów i jak mu wspomniałam że przecież mogą się spotkać przy okazji to się ożywił więc może coś z tego wyjdzie:)
 
Super! A to by była ta niedziela, czy raczej wtorek?? Ja niestety tylko w niedzielę mogę, bo potem mężu w pracy w tygodniu..
 
reklama
Do góry