reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mam - TROJMIASTO

reklama
Może gdzieś koło parkingu :) Ja tam sie nie orientuję, więc mi wszystko jedno ;)
Obawiam się tylko, że nam pogoda pokrzyżuje plany, bo jak będzie tak jak dzisiaj to trzeba będzie przełożyć, co?
 
nie no...musi być ciepło i bezdeszczowo:-)

a w sopocie są jakies parkingi?:-D hehe... kojarzę jeden koło kortów tenisowych ale tam zazwyczaj zapchane jest. Zapytam eMka gdzie najlepiej parkować (choć właśnie wydaje mi się że w pobliżu kościoła) i tam w okolicy się spotkamy:-)

a która godzina?
 
koleżanka odpada bo wniedziele mają rocznicę ślubu:-) ale następnym razem bardzo chętnie.

Tak na marginesie to wspomniała że znajoma jej męża otworzyła Cafe Bawialnia we Wrzeszczu na Partyzantów(miejsce dla mam i dzieci) :-) Może kiedyś się tam spotkamy? :-)
 
Co do miejsca to moze byc pod kosciołem,i tak zaparkowac trzeba gdzie indziej;) a ktora godzina Wam pasuje?przed obiadem czy po?
 
no mi w zasadzie też wsio ryba ale staram się posługiwać konkretami żebyśmy się w końcu umówiły:-D
My niedzielne obiady, jeśli jedziemy do teściów, mamy koło 13 :-D
 
reklama
Dla nas to jakieś 1,5h na dojazd, a Jasia kąpiemy tak po 19ej, więc przed 18 musimy już wracać.. może być 15 przy kościele :)

Futrzak my u mamy też obiad jemy o 13ej :D
 
Do góry