reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
dziewczyny dzwoniłam!
centrum jest czynne od 10-20
dzwoniłam do maxwell i ustaliłyśmy że zostaje ta godzina 11. Ja pewnie będę chwile wcześniej, więc Kasia jak coś mam dla ciebie kupon ze sobą:) Bedę sama z moją dwójką więc jakoś to musze okiełznać... ale myślę że w razie "w" tel. do mamy lub mojego K. i pomoc nadejdzie:)

adresik to Hop-Siup tychy 43-100 wejchertów 20 :)
lub w razie czego tel do mnie:) i wytłumaczę:) moim zdaniem najlepiej kierować wam się na dtś na katowice i potem "1" az do wjazdu na "szpital" i potem kawałek w osiedle, ale wierzę że i bez moich wskazówek dacie radę;p w końcu sa gpsy i języki w gębie;p

do zobaczenia!
 
wybaczcie ale ja tym razem bylam chora strulam sie jakims jedzeniem na imprezie z pracy i caly dzien lezalam z wiaderkiem obok nawet glowy podnies nie moglam bo odrazu lecialo jak z kranu nawet wczoraj jeszcze odczowalam skutki tego zatrucia takze wybaczcie i juz nie bede obiecywac ze bedziemy na kolejnych spotkaniach zeby znowu cos nie wyskoczylo poprostu jak zorganizujecie cos kolejnym razem to my bedziemy bez zapowiedzi i tyle jeszczeraz bardzo was przepraszam:-(
 
kasia rozumiem siła wyższa ale.... szkoda że nie dałas znac w niedzielę ze was nie będzie... zważywszy chociażby na fakt że miałam dla Ciebie kupon, ktory kupiłam na Twoją prosbę... mi on potrzebny do szczęścia nie jest..
 
zaraz przesle ci kasiorke za ten kupon a powiedz mi to jest jakis kod do wydrukowania czy taki papierkowy bo ja go dam temu kumplowi z pracy i on sie nie zmarnuje a co do dania znac to naprawde nie bylam w stanie nawet eski poslac tak mnie posiekalo ze masakra
jeszcze raz wielkie sorki

przelew poszedl
 
Ostatnia edycja:
to jest kupon do wydrukowania, jak cos to przeslę ci go na maila. Ja jeszcze mam wejsscie ze swojego kupnu a nie zdazylabym nawet tego wykorzystac...
 
reklama
Do góry