reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
Maxwell wiesz co tego to ja akurat jeszcze nie ustaliłam z ankubator;p napiszę najpozniej w czwartek, ja tez mam nadzieję że pogoda dopisze:) już ładuję akumulatorek w aparacie;p;p
Tylko najpierw muszę kuknac w ktorym kierunku mam jechac, do gliwic dojadę ale potem kompletnie nie znam gdzie co i jak wiec muszę dobrze kuknac bo nie mam gps-a:)

eee juz patrzałam na mapę, praktycznie prawie na miejsce jadę moją 44-ką wiec nie jest źle:)
 
Ostatnia edycja:
Ja też będę. Tylko obawiam się że 14 to trochę dla mnie wcześnie. Zanim Mała wstanie i zje to kicha. Także ja najwyżej się spóżnie.
 
Ewka uzgodniłam z dziewczynami ze spotykamy się na 15 :) lub ciut wczesniej jak ktoś dojedzie to tez nie problem:) także mam nadzieję że uda ci się byc od poczatku;p;p


jutro spotkanie w gliwicach godz. 15, spotykamy się pod palmiarnią!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry