reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie marcówek :)))

Pojadę na spotkanie do...


  • Wszystkich głosujących
    14
hmmm, no fajny pomysl. ale mysle ze nie wszystkie mamusie by sie pojawily (dluzsza podroz, czy jakies neiplanowane klopoty ze zorganizowaniem wyjazdu) ale warto przynajmnie sprobowac cos zorganizowac ;-)
 
reklama
My z Maksem też bylibyśmy chętni, chociaż rzeczywiście będzie to trudne do zrealizowania
 
No ale wiecie jesli bylby to odlegly termin to w sumie bylby czas na zebranie sie:tak: a i moze nawet ja z Briankiem pojawilibysmy sie:-)
 
z tego co wiem kwietniowki 2006 tez jakos maja swoje spotkanie i to calkiem niedlugo wiec chyba mozliy pomysl do realizacji :tak:

moze podamy jakies propozycje miast itd :-)
 
Poznań jest dość po środku, Wrocław już bliżej mam ze śląska, nie orientuję sie czy dużo jest mam z okolic wschodnich...

miasta z których jesteśmy
Warszawa i okolice - 8
Częstochowa - 1
Kraków i okolice - 4
Szczecin - 2
Mazury - 2
Poznań - 1
Wrocław i okolice - 3
Łódż - 2
Katowice i okolice - 5
Cieszyn i Ustroń- 2
Gdańsk i okolice - 1

zagranica- 7

to tak mniej więcej (okolice tak do 100 km najbliższe miasto duże) - wg listy marcowych mam
 
Tak Łódź jest prawie idealnie w środku - ale ma duuuży minus - brak połączeń pkp bezpośrednich ze Szczecina :(

najwięcej jest nas na południu (z północy aż łącznie chyba 5 dziewczyn)

a południe takie rozbite - od Warszawy po Szczawno - dobrze że w Bieszczadach nikogo nie ma :) (chyba że jest)
 
pomysł mi sie podoba...:-)

To może znowu jakaś ankieta z miejscowością spotkania i "się zobaczy"?:-) :-) :-)
 
reklama
Dajcie propozycje miast do ankiety

ja na razie daję Wrocław

jak kilka propozycji damy to podwieszę ankietę
 
Do góry