reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie marcówek :)))

Pojadę na spotkanie do...


  • Wszystkich głosujących
    14
ja obstawiam wroclaw. jesli polaczenia z kazdego miasta w pl sa w miare latwe. mam nadzieje ze mamy z zagranicy tez by sie pisaly na nasze spotkanko :confused: :tak:
 
reklama
nam pasuje wrocław, łódź, warszawa

jeszcze musimy sobie znaleźć jakiś nocleg - w niedrogim ośrodku.

w jakim miesiącu miałoby być spotkanie??????????

czy macie na myśli zjazd sobotnio-niedzielny??????????
 
fakt łódź jest na środku, ale ma fatalne połączenie kolejowe. może pks troszkę lepiej.

wrocław ma dobre połączenia.

warszawa też ok.

a tańsze noclegi to chyba gdzieś pod miastem????????
 
acha no ale koluszki to juz rzut beretem
a ja pomyslalam ze jak mialaobybyc to weekendowe spotkanie to moze borki - spala??
 
a Warszawa za duża i za droga chyba nawet okoolice, chociaż do Otrebusów bym pojechała, ach te autka :)
 
reklama
Dziewczynki do Łodzi chodż polski ekspres..to tak dla info gdyby ktoś chciał w Łodzi
A mnie się smiać chce że wszelkie połączenia pkp dochodzą do Kutna albo do Koluch....:-( :-(

Ale dla mnie może być też Warszawka..albo Wrocek

Kaśka- Borki albo Spała ...jest tam cudnie.zwłaszcza Spała jest ekstra...mam propozycje Bronisławowa ..tam jest ekstra ośrodek ..pokoje są ładne i jest nie drogo...nocowałam tam jak mieslimy wyjazd teamowy z pracy (mam foty z tego ośrodka) to jest niedaleko Łodzi
 
Do góry