reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Poznanianek :-)

annajak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Październik 2009
Postów
455
Ponieważ mamy już trzy chętne ;-) to zakładam temat.

Padła propozycja miejsca - Plaza - ja jestem za (łatwo dojechać i jest gdzie zaparkować), no i te naleśniki ;-)

jako termin proponuję przyszły tydzień (11 albo 12 marzec), jeśli o mnie chodzi to pasuje mi każda godzina :-)

PS. dzisiaj wyjeżdżam na 2 dni, tak więc odezwę się w piątek
 
reklama
ja osobiscie w czwartek pracuje ;/ w piatek rano ide na badania, a i jeszcze jestem w piatek na blizej nieokreslona godzine z krakowianka umowiona.chyba ze jakas wieczorowa pora:D
 
Hmm... Cobra wieczorem, Kasiulka rano... ja przed czwartkiem mogę się jeszcze nie wykurować z przeziębienia.
To może następny tydzień - 15-19 marca jestem dyspozycyjna, godzina każda może być. A jak z czasem u was ?
 
Czyli piątek 19.03 w Plazie.
To ustalmy jeszcze godzinę - ja bym proponowała wcześnie bo w piątek po południu to już dużo ludzi może być i tłok... więc może tak rano na godzinę 11 ?
Ja w Plazie dawno nie byłam, podajcie dziewczyny jakieś charakterystyczne miejsce na spotkanie, żebyśmy się znalazły ;-)
 
Czyli piątek 19.03 w Plazie.
To ustalmy jeszcze godzinę - ja bym proponowała wcześnie bo w piątek po południu to już dużo ludzi może być i tłok... więc może tak rano na godzinę 11 ?
Ja w Plazie dawno nie byłam, podajcie dziewczyny jakieś charakterystyczne miejsce na spotkanie, żebyśmy się znalazły ;-)

mi pasuje:D w plazie nie bylam juz hoho. wiec poslucham Waszych propozycji i sie dostosuje
 
reklama
Do góry