reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

kobitki zdeklarowane na termin 18-20 lipiec
Sandra :tak:
Ollesia ?
Ewa:tak:
Aga:tak:
Redaktorka (juz długo jej nie było na bb) ?
Falbala ?
AgaMonika ??da odp. w ostatniej chwili ?
Asmodis ?
Bedyta:tak:
Silunia:no:szkoda
Jaaga ?
Majka01:tak:
no kochane do roboty bo maj sie zbliża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i co z nami?? jedziemy czy jak?
 
reklama
No wlasnie, co robimy z tym spotkaniem? Bo juz trzeba rezerwowac miejsca, bo jakby nie bylo to juz za 2 miesiace :tak::-)
 
:(
Musze się wypisać, dla mnie jest już za późno, nawet jak ustalimy termin to już mój mąż nie skombinuje urlopu na zawołanie.

Jeżeli będzie znany termin to jeszcze zobaczę czy nam się uda, ale szanse będą małe :(
 
No i co z naszym spotkaniem w tym miesiacu? Ma zamiar ktoras przyjechac? :-)

Domiska, jak bede miec jakies fajne, tansze oferty sylwestrowe to odrazu Ci przesle :tak:
 
sandra chyba przesuniemy na późniejszy termin:-)
ja proponuję październik, góry są piękne jesienią:-)
 
No to przekladamy na pazdziernik :tak::-):tak: Noclegi beda tansze, no i nie bedzie problemu z ich znalezieniem :tak::-):tak: (nie bedzie trzeba rezerwowac duzo wczesniej!)
 
oj kochane, ja niestety sie nie piszę:-:)-(
z julką ok, nie byłoby problemu, ale z kilkutygodniową oleńką:no::no: także może następnym razem
 
reklama
Do góry