reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

oj ja tez jestem za górami, chętnie bym pojechała...
Karoo ale spotkanie w przyszłym roku więc urlop juz będziesz miała:tak:

czuje ze z miejscem będzie poważny problem:sorry2:
 
reklama
Ja tak jak mowilam, caly pas Polski polnocnej jak najbardziej, jezeli byloby to w trakcie urlopu to rowniez centralna Polska (okolice warszawy lub sama warszawka), z gorami nie wiem, bo kilka razy bylam i podroz przez cala Polske po raz 7 czy 8 mnie przeraza, ale oczywiscie bym sie postarala. Co do terminu no to mi wakacje w przyszlym roku - sezon urlopowy w szkolach jezykowych przypada na lipiec/sierpien.
 
jestem za gorami:tak: Karoo, co to jest 8 godz jazdy;-) najlepiej by bylo wg.mnie wlasnie za rok, we wrzesniu lub koncowka sierpnia, po sezonie w gorach, mniej aut na trasie....i mozna,zaplanowac urlop. szkoda,ze nie mamy duzego samochodu,(hmm...autobusu;-)) to bysmy sie wszystkie z polnocy razem zabraly:-)mozemy sie tez gdzies po drodze umowic, wiec Karoo nie pekaj;-)

mi odpowiada propozycja Sandry, jesli moglaby zalatwic jakis tani, fajny nocleg to byloby super....:tak:
 
Pomysl fajowy no my tez mamy wszedzie daleko czy w gory nad morze czy do Niemiec wszedzie po 300km:tak:a to z mezczyznami czy mamuski z dziecmi?:-D:-D:-D:-D
 
Pomysl fajowy no my tez mamy wszedzie daleko czy w gory nad morze czy do Niemiec wszedzie po 300km:tak:a to z mezczyznami czy mamuski z dziecmi?:-D:-D:-D:-D

i tu ja sie zastanawiam bo z jednej strony fajne by było spotkanie w babskim gronie a z drugiej strony kto sie zajmie dzieciakami jak mamuśki pójdą w tany?:-D
 
kto sie zajmie dzieciakami jak mamuśki pójdą w tany?:-D
Moja mama :-D:-D;-)

Jezeli zdecydowalybysmy sie na gory (czyt. Szczyrk ;-) ) to moglabym zalatwic pokoje u kolezanki (mamy tego malego Gabrielka) w pensjonacie - wyremontowany na cacy, na dole robia teraz duza knajpke, pensjonat w samym centrum, pokoje z lazieneczkami itd. Normalnie maja cene 35zl od os., ale dla nas na pewno bylaby duza promocja ;-) Ewentualnie w bazie jest ponad 200 obiektow, wiec cos na pewno by sie znalazlo :tak::-D
 
Ja jestem za, ale powtarzam po raz kolejny - u mnie w gre wchodza tylko wakacje i niestety koniec sierpnia/poczatek wrzesnia to mrzonka bo w tym czasie jest nabor do szkol i na pewno nie bede miala urlopu - raczej lipiec/poczatek sierpnia... W terminie koniec sierpnia/poczatek wrzesnia w gra wchodza tylko weekendy, wiec nie dojade.:sorry:
 
W moim przypadku, jezeli nie zdecydujemy sie na gory, odpada czerwiec, lipiec i sierpien, bo jest sezon, wiec raczej nie dostane urlopu.
Mam nadzieje, ze uda nam sie tak wszystko zgrac, zebysmy sie spotkaly jak najwieksza (a najlepiej cala) grupa :tak:
 
Moja mama :-D:-D;-)

Jezeli zdecydowalybysmy sie na gory (czyt. Szczyrk ;-) ) to moglabym zalatwic pokoje u kolezanki (mamy tego malego Gabrielka) w pensjonacie - wyremontowany na cacy, na dole robia teraz duza knajpke, pensjonat w samym centrum, pokoje z lazieneczkami itd. Normalnie maja cene 35zl od os., ale dla nas na pewno bylaby duza promocja ;-) Ewentualnie w bazie jest ponad 200 obiektow, wiec cos na pewno by sie znalazlo :tak::-D

sandra, mi pomysł bardzo sie podoba!!! jeśłi ty miałabyś możliwość zorganizowac jakieś fajne miejsce do spanka, to tym badziej jestem za górami:tak:

aaa... i mam pytanko - my z P i julką chcielibyśmy może jeszcze w tym roku wybrać się w góry i jeśli pojechalibyśmy do szczyrku, to czy mogłabys nam coś polecic fanego i niedrogiego???
 
reklama
sandra, mi pomysł bardzo sie podoba!!! jeśłi ty miałabyś możliwość zorganizowac jakieś fajne miejsce do spanka, to tym badziej jestem za górami:tak:

aaa... i mam pytanko - my z P i julką chcielibyśmy może jeszcze w tym roku wybrać się w góry i jeśli pojechalibyśmy do szczyrku, to czy mogłabys nam coś polecic fanego i niedrogiego???
To napisz mi Ewus na priva jaki rodzaj obiektu i w jakiej mniej wiecej cenie Cie interesuje to dam Ci kilka namiarow :tak:
 
Do góry