reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

mi sie wydaje ze sierpien, nawet początek byłby fajny, bo ciepło i mogłybysmy sie gdzies na dworzu rozłozyc i siedziec cały dzien a w pazdzierniku to róznie bywa. jak bedzie cały czas padac to zwariujemy zamkniete w pomieszczeniu z taką ilościa brzdąców.
no i własnie w związku z tym ze to sezon urlopowy wiekszosc dziewczyn bedzie własnie mogła wziąc urlop i bedzie łatwiej zebrac wiekszą ekipkę.

co do miejsca ja sie dostosuje,wszędzie mam taką samą odległos wiec róznicy mi nie robi morze czy góry,
a co do dziewczy z pomorza to zawsze mozemy sie jakos umówic żeby przyjechały dzien wczesniej własnie tu do centrum i przekimały sie u nas(dziewczyn z centrum)a następnego dnia mozemy ruszyc w dalszą droge.wtedy moze ta podróz bedzie mniej męcząca i uciązliwa .
jezu juz sie nie mogę doczekac:tak::-)
 
reklama
wychodzi na to,ze gory prawie wszystkim odpowiadaja.....teraz gorka z terminem.....u nas koniec lipca, poczatek sierpnia, odpada, R. ma rodzicow na gospodarce i pomaga w zniwa...., ewentualnie lipiec, ale wtedy wysyp turystow....a cieplo moze byc tez w maju i czerwcu, ladny wrzesnien tez jest:tak:

to licytujemy termin: mi pasuje, maj, czerwiec, wrzesien

ps. oczywiscie facetow bierzemy, tak jak zauwazyla Mada, ktos musi dzieci nam pilowac;-)
 
Ale fajnie!!! :-D

Jezeli mialyby to byc gory, to mi pasuje lipiec albo sierpien (ale nie ostatni tydzien sierpnia), a jezeli gdzies na polnocy, to jakikolwiek weekend.
 
To jezeli gory to ja moge zawsze ;-) Kazdy termin mi odpowiada :tak::-)

ale fajnie, nie moge sie doczekac! :-):-):-)
 
mi termin obojetny najwyżej k. nie wezme:-pno chyba ze do przyszłego roku bede pracować ale jakos to załatwie
co ustalicie to mi pasuje:tak:
 
Gory ok, termin LIPIEC, poczatek SIERPNIA. Jakby ktora nie mogla to faceta zostawiac, dziecko zabierac, jakos se poradzimy!! A moze zamiast chlopa wziac siostre albo mame??
 
a co do dziewczy z pomorza to zawsze mozemy sie jakos umówic żeby przyjechały dzien wczesniej własnie tu do centrum i przekimały sie u nas(dziewczyn z centrum)a następnego dnia mozemy ruszyc w dalszą droge.wtedy moze ta podróz bedzie mniej męcząca i uciązliwa .
:tak::-)

aga świteny pomysł!!! zapraszam do nas jakby co:tak::tak: w mieszkaniu mamy sporo miejsca, także niebyłoby problemów z noclegami!!

dla nas każdy termin jest dobry!!!

jejciu, też się już doczekać nie mogę:tak::tak:
 
Jakby ktora nie mogla to faceta zostawiac, dziecko zabierac, jakos se poradzimy!! A moze zamiast chlopa wziac siostre albo mame??
Swietny pomysl - zawsze razniej i jakas pomoc. A jakby ktorejs mama przyjechala to zawsze z moja moglaby sie spotkac i isc z dzieciakami na spacer :tak: A my w tany :-D:-)

Dowiem sie w kilku miejscach o pokoje, cene itd. i zrobie taka informacje zbiorcza to cos wymyslimy i wybierzemy :tak::-)
 
aga świteny pomysł!!! zapraszam do nas jakby co:tak::tak: w mieszkaniu mamy sporo miejsca, także niebyłoby problemów z noclegami!!

dla nas każdy termin jest dobry!!!

jejciu, też się już doczekać nie mogę:tak::tak:
ja też zapraszam, co prawda mieszkanko nie duze ale dla koleżanek z BB to odstąpie własne łózko:blink:
termin tez kazdy mi pasuje, dostosuje sie z ogółu
 
reklama
Sandra jak będziesz szukać to spojrzyj na ofertę tych kwater, gdzie można mieć psa. ja jak przyjadę to z całą załogą - mężem, Piotrkiem i Cziką, nie mam co zrobić z psem, więc jego też muszę zabrać :tak:
 
Do góry