reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
20 Marzec 2006
Postów
8 063


LIPIEC: Karoo, Ollesia, Ewa, Sandra, Redaktorka

SIERPIEŃ: Karoo, Sandra, Mada

INNY TERMIN: Sandra, Redaktorka

Nie mogą się aktualnie zdeklarować: Leyna, Dominique
 
reklama
W takim razie raz jeszcze proponuje GÓRY :tak:
Moglabym zalatwic jakis fajny pensjonacik w superpromocyjnej cenie :-)
 
ja byłabym za górami:tak::tak::tak: marzy mi sie wyjazd w góry...ale fakt- dziewczyny z północnej pl maiłyby dość daleko...
 
Ja tez, ale urlop teraz to rzecz odlegla, zostaja weekendy, a sam dojazd w gory to doba, druga z powrotem wiec juz po spotkaniu - nie dam rady :-( A urlop bede miala dopiero w przyszlym roku :-( Szczerze to mi by najbardziej pasowalo pomorze, ew. jakies pojezierze lub skrajnie warmia-mazury, bo to mam na tyle blisko, ze z weekendu moglabym skorzystac. Ale jakby udalo Wam sie spotkac gdzie indziej to nie patrzcie na mnie, najwyzej skorzystam ze zlociku nastepnym razem.
 
Dziewczyny, mam propozycje - wyslijcie mi na priva propozycje miejsca spotkania - niekoniecznie miejscowosc, tylko region ktory proponujecie. Pogrupuje to i zobaczymy, w ktorej z grup bedzie najwiecej chetnych :-) Co Wy na to? A jak juz znajdziemy odpowiednie miejsce to zastanowimy sie nad data :-)
 
reklama
Redaktorka proponowała wrzesień/październikprzyszłego roku. biorąc pod uwagę, że kilka z nas będzie świeżo "upieczonymi" mamusiami musiałybyśmy wziąć pod uwagę miejsce, do którego łatwo byłoby im dojechać :tak:
ja mam wszędzie podobnie daleko - czy to będą góry, czy morze, czy jeziora, ięc się dopasuję do większości :tak:
 
Do góry