reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2012' rozpoczęty przez katjusza77, 8 Maj 2012.

1. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

Dziewczęta - sprzeciwu u naszych kochanych moderatorek nie widzę więc pozwalam sobie założyć nowy - chwilowy temat. Jak w tytule, dotyczy on spotkania w Krakowie. Wstępnie rozmawiałyśmy o jakimś terminie po majowym weekendzie - tutaj łatwiej nam będzie śledzić ustalenia.

Pierwsze propozycje co do miejsc już padły - Błonia Krakowskie i Oranżeria Pergamin http://www.oranzeria.blo.pl/ lub Zalew Nowohucki i lody/kawa pod parasolami w Santorini http://www.santorinikrakow.pl/lokalizacja

Oczywiście ta lokalizacja ma sens jeśli będzie ładna pogoda. A pogoda na najbliższe dni ma być taka: http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/krakow_krakow
    czyli teoretycznie z sobotę i w niedzielę w miarę słonecznie, choć chłodno.

Oczywiście zaproszone są wszystkie ciężarówki z Krakowa i nie z Krakowa, które będą miały ochotę się spotkać (z dziećmi, psami, mężami TeZetami i itp.).

Kto chętny i jakie macie propozycje?
    :-)

Ostatnia edycja: 8 Maj 2012
  2. asia.85

asia.85 Fanka BB :)

Ja chętna ale raczej bez M, bo on siedzi nad doktoratem w weekendy. ewa86 też chciała, tylko ona mówiła, że rzadko wchodzi na forum, żeby jej na priv pisać.

3. reklama
  4. katjusza77

napisałam do ewy86 na priva

5. dzag82

dzag82 Mama Tymka i Witka

Ja bardzo chętna :-). Tylko w sobotę jadę na komunię. Niedziela wolna, więc jeśli większości bardziej pasowałaby niedziela - to ja również będę. Jeśli nie - może następne spotkanie się trafi ;-). Jeśli chodzi o miejsce - bez różnicy.

6. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Ja też się piszę :)
    Katjusza, dziękuję za priv :)
    Bardziej pasuje mi Huta, bo tu mieszkam, ale na Błonia też dojadę - nie ma problemu ;)
    Jeśli chodzi o godzinę, to ze względu na spanie Franka prosiłabym albo o spotkanie przed południem, albo po 15 :)
    Pasuje mi i sobota, i niedziela. Z akcentem na niedzielę, bo w sobotę zawsze sporo spraw do załatwienia. A najbardziej pasowałoby mi spotkanie jakoś w tygodniu, nie w weekend - to jednak czas dla Męża ;)

7. asia.85

Mi pasuje cokolwiek ustalicie, w niedziele ok, sb też, tyg oprócz poniedziałku również. Wolałabym Błonia bo tu blisko mieszkam, ale jak będzie potrzeba to i dalej dojadę jakoś.

8. katjusza77

to zróbmy tak, żeby najwięcej z nas mogło się pojawić - narazie wychodzi mi na to, że niedziela, koło godz. 15 jest okej? (mi też pasuje, więc były by na dzień dzisiejszy: asia.85, ewa86, dzag82 i katjusza77 ;-) - kto jeszcze chętny?!)

9. katjusza77

Dziewczęta - bardzo przepraszam ale nie mogę wziąć udziału w naszym niedzielnym spotkaniu, dziś rano zauważyliśmy u Natalki kilka krostek i lekarka potwierdziła ospę. Ja wprawdzie byłam już chora na ospę i w tym okresie ciąży nie jest ona niebezpieczna ale na wszelki wypadek lepiej, żebym się z Wami teraz nie kontaktowała :-( Czekają nas 2 piękne i słoneczne tygodnie w domu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

10. reklama
  11. asia.85

Katjusza, a mnie bierze chyba znów jakieś choróbsko więc też nie bardzo:-(. Ja nie miałam ospy wiec pewnie bym się rzeczywiście trochę bała. Dzag w szpitalu, nie co na to ewa, ale może zróbmy już to spotkanie jak wszystkie będą mogły.

12. katjusza77

dzięki, też bardzo chciałabym się spotkać, więc skoro każdemu "coś" to może to po prostu nie był "nasz" termin ;-)

Poleć forum