reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Dziewczyny, nie spieszy się przecież - wykurujcie się wszystkie porządnie i spotkamy się w czerwcu. Wtedy już żadne choroby nie powinny nas dręczyć ;)
 
reklama
No i temat ucichł. Odnawiamy???:)

Może w tygodniu jakoś? Ja do końca przyszłego tygodnia mam pilną książkę do zrobienia, ale koło poniedziałku kolejnego powinnam być wolna chwilowo :)
 
Ja to jestem wolna w każdy dzień, oprócz pn i śr. Pasuje mi jakoś początek lipca bo do końca czerwca mam oddać pilną opinie.
 
Ja mam w przyszłym tyg egzamin dyplomowy, wiec odpada. Potem jak najbardziej. Ale tylko jak temperatuty będą ok to się pisze na spotkanie, bo w takim upale to niestety rezygnuje, ja się woże tylko komunikacją, a że niestety zazwyczaj muszę stać bo jakoś nie trafiam na uprzejmych ludzi ustępujących miejsca:baffled:
 
To co? Początek lipca wstępnie?:)
Jeśli chodzi o godzinę, to ja bym prosiła albo całkiem rano (co pewnie odpada ;)), albo po 14, a nawet po 15. Franek śpi od 11, zazwyczaj ok. 2 godzin, potem jemy obiad, a potem już jestem wolna :)
 
Aż boję się to napisać, bo jak ostatnim razem napisałam to wylądowałam w szpitalu ;-), ale początek lipca jest ok dla mnie. Godziny - w zasadzie bez znaczenia. Nie jestem uwiązana dzieckiem, więc dostosuję się bez problemu. Jak będę wiedziała wcześniej kiedy się spotykamy to tak sobie będę sprawy do załatwiania układać i umawiać, żeby mieć te kilka godzin wolne :-).
 
Przepraszam, jak w lipcu to śr też mi pasuje, bo już nie będę miała praktyk w sądzie. Dla mnie każdy dzień oprócz pn ok, wolałabym po 15, ale jak większości będzie pasować wcześniej to też się dostosuje.
 
mnie wszystko jedno kiedy, najwyżej odbiorę wcześniej Natkę ze żłobka, albo w ogóle jej nie poślę ;-) dostosuję się.
 
reklama
Do góry