reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

reklama
Co z tym naszym spotkaniem? czekamy, aż zejdą upały? tylko obawiam się, że szybciej zaczniemy se rozpakowywać niż przestanie być gorąco:no:
 
Podobno druga połowa tygodnia ma być spokojniejsza pod względem pogody.
Będziecie w stanie się zebrać z dnia na dzień? Może jakoś w ten sposób zdecydujemy :)
 
Tutaj podają dość wiarygodną pogodę krótkoterminową: METEO.PL Zawsze mi się sprawdza. Możemy według tej prognozy planować.
Jak widać, pon. i wt. raczej odpadają :/
 
No ja i tak nie mogę:-(, jutro mam zajęcia, a we wt jadę w Twoje okolice na Ujastek do szpitala. Inne dni dostosuję się do Was.
 
...czyli znowu zawężamy: środa-piątek :-). Ja jedynie w piątek popołudniu nie mogę, bo mam wizytę u gin. Reszta - mogę się dostosować, jestem cały czas na miejscu, nigdzie się nie ruszam. Byle nie wtedy, kiedy będzie znowu jak dzisiaj ponad 30 stopni. Bo ledwo przeżyłam dzisiejszy popołudniowy spacer...
 
Dziewczyny, jutro po 16 mają być deszcze/burze. Zakładamy, że będzie ciut chłodniej i ryzykujemy spotkanie gdzieś pod dachem? Jeśli jakieś dzieciaki będą z nami, to może w Rodzinka Cafe na Floriańskiej? Fajne miejsce do zabawy dla maluchów. Albo gdziekolwiek indziej :)
 
reklama
Do góry