reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Dziewczyny - mam dla Was propozycję nie do odrzucenia, w poniedziałek, o godz. 16.00 (albo raczej od godz. 16.00, bo to pewnie trochę potrwa) robimy w pracy sesję zdjęciową dzieciaczków pod hasłem "Z wełniaka się nie wyrasta". Jest to sesja do Stylowej Nowej Huty (Stylowa Nowa Huta),wszystkie wełniaki (a jest ich baaaardzo dużo) są robione handmade przez prababcię Wikiego ;-) Może chciałybyście dołączyć z sierpniątkami? Sesja jest darmowa (w obie strony - ani my nie płacimy ani nam nie płacą) ale myślę, że to może być bardzo fajna pamiątka, zdjęcia robi profesjonalny fotorgaf, w zależności od pogody będą albo w liściach, albo wśród zabawek, dzieciaczków będzie kilka-kilkanaście, zdjęcia będą grupowe i indywidualne a wełniaczki wyglądają np tak:

DSC_0245.jpgDSC_0278.jpg

co Wy na to?
 

Załączniki

  • DSC_0245.jpg
    DSC_0245.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 187
  • DSC_0278.jpg
    DSC_0278.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 196
reklama
Do góry