reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Mnie też pasuje jutro po 16:00. Ja z dzieckiem ale w brzuchu. No chyba, że M zabiorę. To tak jak z dzieckiem :-D.
 
reklama
Ja z dziećmi - jedno w brzuchu, drugie na swoich butach ;)
Tylko jeszcze miejsce - ta Floriańska Wam pasuje? Czy jakieś inne? Bo już tu chyba wcześniej padały jakieś propozycje?
 
Ja nie znam tego miejsca na Floriańskiej, ale skoro dobre dla dzieci to w sumie z chęcią je poznam. No i dziećki, które przyjdą będą się miały czym zająć.
A wcześniej były podawane Pergamin przy Błoniach albo miejsce przy zalewie nowohuckim.
 
jak dla mnie może być Floriańska (nad Zalew mi wprawdzie bliżej ale jakby lało to nie ma tam co z dziećmi robić - podobnie jak w Pergaminie)
 
No to fajnie :) Czyli stoi wstępnie jutro - godz. 16, Rodzinka Cafe na Floriańskiej?:)
Tam jest też ogródek (co prawda między kamienica, ale zawsze to powietrze ;)) z piaskownicą, więc będzie wybór - albo w środku, albo na zewnątrz można siedzieć.

Zbieramy się gdzieś wcześniej czy uznajemy, że poznamy się na miejscu :D Chyba muszę wejść w wątek zamknięty, bo nawet nie wiem, jak wyglądacie :p
 
Asia, w sumie racja ;) Jakoś nie wpadłam na to, że wszystkie będziemy z brzuchami :p To dowód na to, że wciąż do mnie nie dociera, że jestem w ciąży :D
 
reklama
jakby co - to to jesteśmy my :-)

DSC_0210.jpg
 
Do góry