reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

to co? aktualne, nie? dziś, 16-ta, Rodzinka Cafe na Floriańskiej, potwierdziły obecność Dzag82, Asia85, Ewa86 i nestorka Katjusza77 (dwie ostatnie z dzieciami) :-)
 
reklama
Ja potwierdzam :)
Co prawda mam już za sobą dziś podróż na rynek tramwajem z samego rana i niezbyt miło wspominam klejenie się do krzesła, ale dalej mówią, że będzie padać wieczorem, więc jest nadzieja na lekkie ochłodzenie ;)
 
dziewczęta - a może któraś z Was wziąć aparat fotograficzny, żebyśmy sobie jakąś pamiątkową fotę zrobiły? Ja bym wzięła ale mam wielkiego Nikona a jeszcze do tego Natalia, "zestaw ratunkowy" Natalii (pieluchy itp ;-)) - nie chce mi się za bardzo go dźwigać...
 
Też mam wielkiego Nikona, ale jak się uda go zgrabnie spakować to wezmę :)

***
Buuu... To ja będę najmłodsza??:D
Ale za to mam najstarsze dziecko :p
 
A ja mam dużego Canona ;). A telefon służy mi do dzwonienia, więc aparat w telefonie też u mnie odpada. Ale będę, może kilka minut po 16:00, jak się dokulam.
 
reklama
Strasznie zleciało! :)
Następnym razem trzeba będzie wkalkulować jakichś mężów, którzy odbiorą dzieci, żebyśmy mogły zostać dłużej same ;)
 
Do góry