reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Warszawie

reklama
Milionka, żadnych stresów. Przecież my się znamy z BB. A że się jeszcze nie widziałyśmy - nic to :-D. Jutro się zobaczymy.
Weronka - mam nadzieję, że prośby dziewczyn i moje smsy zadziałały i wyczarujesz jutro dla nas chociaż trochę czasu ?
 
Ratina blondynka? Będziemy z Agą konkurencję miały:-)
Miemie Ty się nie stresuj, my wszystkie fajne jesteśmy, więc luz. A na początek Ci się przedstawimy, zebyś się odnalazła;-)
My będziemy po 10, bo mamy kontrolę pokatarową u lekarza. Mam nadzieję, ze powie, ze wszystko o.k i dotrzemy. Musze sprawdzić, aby być spokojnym o Wasze maleństwa. Tak mnie zmobilizowałyście, bo katar sie skonczył i Młody o.k.
 
Dziewuszki, nie mogę potwierdzić że będę na 100%, bo rano powinniśmy jechać do domu ostatecznie potwierdzić próbki farby na ścianach bo zaczynają malować. Kombinuję i może jeszcze wykombinuję.

A odnośnie stresiku że nie wiemy jak wyglądamy - ja nie mam, ale może zróbmy sobie taką zabawę, że będziemy zgadywać. Ja znam tylko Domi i Agnieszkę. Reszty nie.

To kto dokłanie w końcu będzie?

Aha, i jeśli będę to raczej bliżej 11, znając rytm mojego dziecka i jego drzemkę około 10.
 
Ha, dziewczyny! Już zdążyłam napisać Agnieszce, że nas nie będzie, bo mam jutro ważne sprawy do załatwienia (żłobek) i myślałam, że nie będę miała samochodu, ale okazało się, że dam radę zachachmęcić auto z rana, bo mąż na popołudnie dopiero do pracy będzie jechał :-D. Więc będziemy z Maniulką! Ależ się cieszę, że Was wszystkie zobaczę!!!
Nie zdążę już nic dobrego przygotować na tę okoliczność, wybaczcie proszę, że wpadnę z jakimiś kupnym małym co nieco:sorry2:

milionka to będzie też mój pierwszy raz, więc nie będziesz sama w stanie zagubienia kto jest kto :zawstydzona/y:

Złapałam stresa;-)
 
Kurde, ja to chyba nie zasnę z podekscytowania, choć nie wiem czy uda się być czy nie. Ale strasznie się jaram. Stresa nie mam. Dziewczyny, to nie randka z internetowym chłopakiem :-) Luzik
 
No po to się właśnie spotykamy, żeby się poznać, prawda ?

Lista obecności:
Aia - tak
Domi78 - chyba tak
Gorgusia - ???
Mart81 - chyba tak
Milionka - tak
Pamelcia100 - tak
RatinaZ - tak
Weronkazzz - chyba tak
no i ja - będę na pewno :-)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam tym razem.
 
reklama
ja też pewnie bliżej 11 bo mam ze 30 min drogi a musze sie dostosować do małego żeby zjadł bo inaczej mi scene w aucie zrobi a tak może zaśnie i spokojnie dojadę :p
 
Do góry