reklama

spotkanie Torunianek i ich dzieciaczków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez Kasiula1982, 17 Sierpień 2010.

1. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

to jak dziewczyny, kiedy spotkanie wózkowe? bo coś się zgrać nie możemy
    ja proponuję przyszły tydzień, może wtorek? w tym to już nie dam rady- umówiłam się na ćwiczenie wiązania chusty i muszę dokupić prezent na wesele,

chyba najlepiej gdzieś na starówce się spotkać, co wy na to? jaka godzina?

2. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

ja jak najbardziej jestem na tak ale dopiero we wrzesniu
    pamietam, ze Kajdusia tez we wrzesniu moze

3. reklama
  4. Kasiula1982

we wrześniu drugie zrobimy :) chyba że się nam wcześniej spiknąć nie uda

5. Lencja

Lencja :)

Ze mną to ostatnio kiepsko czasowo, ale na spotkanie jestem jak najbardziej chętna.
    Wtorek w przyszłym tygodniu póki co mi pasuje (mam nadzieję, że się to nie zmieni), starówka też, choć jeżeli Kasiu miałybyśmy się teraz tylko we dwie spotkać to możemy gdzieś w połowie naszych domów, nie mamy do siebie aż tak daleko. Jeżeli godzi o godzinę to ja proponuję w okolicach 12.
    A może Ita się też da wyciągnąć (nota bene coś się chyba długo nie odzywa!)

6. ita85

ita85 Fanka BB :)

widzę że w dobrym momencie zajrzałam na bb, bo fakt, długo się nie odzywałam, Lencja wywołałaś mnie:tak:najpierw z braku czasu, potem musiałam ochłonąć po pewnym strasznym wydarzeniu(opiszę później jak znajdę chwilkę), a teraz jeszcze mój małżon zabrał laptopa, bo na delegacje pojechal a ja zostałam ze stacjonarnym którego nie lubie:baffled:i kóry stoi w pokoju który nazywam magazynem bo tu jest wszystko i nic:szok::baffled:
    dziewczyny ja jestem chętna na spotkanie, może być miasto, jak w razie czego byście się np zdecydowały na park na bydgoskim, to przyjadę autobusem niskopodłogowym i dojdę. jeśli ciężko będzie mnie złapać na bb to napiszcie mi eska, macie mój nr.

a wogóle Kasiu czy wczoraj przypadkiem nie byłaś w galerii copernicus?bo wydaję mi się że to Ty, ale pewna nie jestem, doszukałam się podobieństwa ze zdjęcia z avatarka i wogóle Twoje zdjęcia na zamkniętym są. bym Cie zaczepiła ale byłam z mamą i bardzo nam się spieszyło:eek: kiedyś też w Nowościach Cie widziałam:-D

7. Kasiula1982

w copernicusie byłam :) i chyba nawet wiem kiedy was mijałam :)

8. ita85

czyli dobrze mi się wydawało:-) tak, wiesz kiedy nas mijałaś?ja nie wklejam aż tyle zdjęć, to że nas poznałaś:-D
    a w gazecie to też byłaś Ty:-)?

9. Kasiula1982

widziałam zdjęcie ze spotkania torunianek i tak pomyślałam, że chyba podobna laska :)

każdy mi mówi o tych "Nowościach" a ja nie wiedziałam kiedy to będzie i nie kupiłam :(

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2010
  10. reklama
  11. ita85

no faktycznie zdjecie ze spotkania jest:-)na zamkniętym też jest jedno moje ślubne.czyli to byłam ja;-)a jeśli chodzi o Twoje zdjęcie w Nowościach to poszukam, przeszperam stare gazety, bo my mamy prenumaratę, a mam górę makulatury, więc może gdzieś jeszcze jest, może nie została wywieziona na rozpałkę:-p

12. Kasiula1982

dziewczynki, co z wtorkiem?

Poleć forum