reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie Torunianek i ich dzieciaczków

reklama
Ja niestety też muszę z jutrzejszego spotkania zrezygnować, zbyt dużo jeszcze przede mną.
Mam nadzieję, że kolejnym razem się uda, Dorotko, kiedy planujecie kolejna wizytę w Toruniu?
 
cześć dziewczyny

ignaś w nocy mial goraczkę :( więc dziś to z nim nigdzie nie wyjdę. Możliwe że to po szczepieniu (było we wtorek). Pewnie za miesiąc albo dwa przyjedziemy to może wtedy uda się spotkać.
 
szkoda:-( ale pogoda i tak jak narazie nam nie sprzyja:baffled:
zdrówka dla Ignasia :tak::tak::tak:a Wam dziewczyny życzę powodzenia w przygotowaniach a potem na samych chrzcinach:tak::tak::tak:
dorotka odezwij się jak przyjedzisz nstępnym razem albo jeśli jutro z Ignasiem będzie dobrze to możemy same się spotkać.
ale może mnie nie być na BB bo tak jak pisałam idziemy na impreze intergracyjną i jeśli się nie spotykmy to mam zamiar dziś zrobić sos słodko kwaśny z przepisu anecznika:-)
 
Do góry