reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Czar dzieci tak jak Madzia pisze troche za daleko :tak: Myslałam ze juz tu nie zaglądasz bo na privka nie odpisałaś :-p

To jak pizzernia na wyżynach godzina 14sta?????
 
reklama
Iza a sprawdziłaś czy tam tez jest miejsce zabaw dla dzieci?
No i nie wiem czy Soppana da radę tam dojechać? Z dwójką maluchów może być ciężko.
 
hihi, chyba ciężko będzie się dogadac!
ja bym poleciła: WIKOLANDIA - Sala Zabaw Dla Dzieci bo jest to klubik mały i zgrabny, nie trzeba za dzieciakami latac jak po family parku, no i cena w weekend bez ograniczenia czasowego dla dziecka 20 zł, ale oczywiscie cos takiego nie moze byc w centurm bydgoszczy, więc LIPA!!! :cool::no:
 
Podobny klub jest w centrum
U Kubsia
to jest tak naprawdę za Pałacem Młodzieży. Mogę tam podejść w poniedziałek i podpytać co i jak. Wydaje mi się, ze można by tam nawet zamówić jakąś herbatkę dla mam.
Może zróbmy tak, zrobię listę miejsc i głosujmy.
1. Familii Park
2. McDonald
3. Pizzeria Ranczo Wyżyny
4. Klub u Kubusia
Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to niech wpisuje.
 
Taki klubik to fajny pomysł, myśle, że gdy będzie nas dużo, to można dogadać szczegóły. Wczoraj byliśmy w parku kolo pl wolnosci i na razie tonie w wodzie i śniegu
 
Widze, że jest cięzko :-) Myślałam o miejscu gdzie można cos zjeść, bo my bedziemy raczej przed obiadem, a po 18stej juz musze jechać dalej za Bydgoszcz w strone Inowroclawia (dlatego mi bardziej pasuje cos blisko tej okolicy)... do domu wróce pewnie bardzo późno :-( więc klubik z herbatka mi raczej nie pasuje, ale zobacze co ustalicie.

Rybcia mapka wyżyn była niżej pod ta fordońską, ale widze, że coś na stronie robią cały czas.
 
reklama
Do góry