reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

A może w tym klubie u Kubusia byśmy się spotkały albo w Famili Parku albo wypad do Mc Donald'a na Gdańskiej bo tam jest koncik do zabawy.Choć w weekend to tam jest pełno ludzi.
Ach naprawde w tej naszej Bydgoszczy nie ma gdzie się spotkać z dziećmi jak aura za oknem nie dopisuje.
 
reklama
To może rzeczywiście ustalmy wstępnie McDonald i Park Kochanowskiego, albo park przy Placu Wolności - to sa dwa miejsca blisko siebie i w razie niepogody mozna się schować a jak będzie ładnie to dzieci moga poszalec na placu zabaw.
 
Mi pasuje Mc Donald na Gdańskiej a jak będzie ładna pogoda to można zawsze iść do Parku przy Przy Placu Wolności.
Teraz pytanie czy będzie Izie pasowało i innym mamą.
A na jaką godzinę byśmy się umówiły?
 
Dzięki, że myslisz Rybcia o mnie, oczywiscie daleko, ale ja mam zawsze daleko bo mieszkam na końcu Bydgoszczy... :-D
Szkoda że w Galeri Pomorskiej nic nie ma fajnego,hmmm....
Jak ustalicie tak zrobimy i bedziemy ! O 14stej????
 
Iza niestety nic nie ma w Galerii Pomorskiej,aby iść z dziećmi posiedzieć.A szkoda bo byś miała bliżej.Kochaniutka a powiedz TY możesz dojechać do nas autobusem nr 94 czy nie??
Pytam dlatego żeby wiedzieć jak możesz dojechać bez przesiadać z Martynką.

A godzina 14 mi pasuje jak najbardziej.
 
Zńąłążłąćóś takiego GALERIA
Znacie ta pizzernie?
W Fordonie jest fajny kacik dla dzieciaczków, często tam sie z kolezankami spotykalam, wiem..pewnie dla was to tak daleko jak dla mnie ten Kochanowski :-D ale jest druga na wyzynach tylko wlasnie nie znam jej i nie wiemczy jest tam miejsce dla dzieciaczków. Moge zadzwonć i zapytać jak by wam pasowalo.
 
Hej, nieskromnie sie dopisuje, bo jednak zostajemy w Bydgoszczy :-D więc chętnie bym sie spotkała :-) mi gdańska i park pasują, bo np do family parku ciezko by mi bylo z dwójką dojechać. Przydałaby się taka kawiarnia dla mam :-)
 
Fajna ta pizzernia. Ja tam mogę dojechac, ale myslę, że zróbmy wtakim miejscu gdzie większośc będzie miała bliżej a reszta się dostosuje. Zreszta mam nadzieję, że spotkań będzie więcej i wypróbujemy różne miejsca :)

No właśnie przydałaby się taka kawiarnia z kącikiem zabaw dla dzieci.
 
Jeśli mogę się wtrącić to zapraszam do naszego centrum CZAR DZIECI. Sama chętnie was poznam... W soboty mamy do 14. 30 zajęcia, a potem można wynajmować salę na indywidualne potrzeby. Jest kuchnia, jest duża sala w której dzieci znajda to co lubią...

ale Miedzyń jako że to drugi koniec miasta, pewnie niektórym będzie za daleko.

Pozdrawiam,
Wioleta Gardzielewska.

Ps. co do miejsc dla rodzin z dzieckiem to powstaje ich coraz więcej... Jeśli jesteście zainteresowane szczegółami, to zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową Rodzic Działa! • akcja na rzecz rodziców i dzieci w Bydgoszczy
Powstała ona z inicjatywy społecznej, a sama akcja o tym samym tytule prężnie się rozwija i w najbliższym czasie dużo dobrego zrobi dla naszego miasta, m.in ma powstać upragniona kawiarnia z kącikiem dla dzieci :)
 
reklama
Czar dzieci myślę, że rzeczywiście Miedzyń to trochę daleko.
Dzięki za linka do strony. Bardzo ciekawa inicjatywa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry