reklama

Spotkanie w Krakowie

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2016' rozpoczęty przez Antiope, 25 Czerwiec 2016.

?

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

1. 1-15 lipiec

głosów: 4
    66,7%
  2. 16-31 lipiec

głosów: 0
    0,0%
  3. 1-15 sierpień

głosów: 3
    50,0%
  4. 16-31 sierpień

głosów: 6
    100,0%
Multiple votes are allowed.
  1. Antiope

Antiope Fanka BB :)

Dziewczyny z racji tego, że jest nas tu sporo z Krakowa i okolic na wątku zamkniętym pojawił się temat spotkania grudniówek w Krakowie (oczywiście również ze starszymi dzieciakami jeśli któreś takowe posiadają i chcą je zabrać). Pytanie tylko kiedy. W związku z tym wrzucam tu ankietę i chętne do udziału w spotkaniu proszę o głosowanie. Ankieta będzie aktywna przez tydzień. Później nie będzie już możliwości dodania głosu, także jeśli już macie jasno określone wakacyjne plany to głosujcie od razu. W ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedną opcję, jeśli komuś odpowiada więcej terminów.

2. Agucha

Agucha Fanka BB :)

Zagłosowane :)

3. reklama
  4. Antiope

Super. Zobaczymy, czy tym razem uda nam się spotkać w większym gronie niż my we dwie. :happy:

5. Grama80

Grama80 Fanka BB :)

dodam ze ankiety przez app nie widac. trzeba otworzyc w przegladarce.
    dodatm tez ze w drugiej polowie lipca sa SDM w Krakowie wiec lepiej:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

6. elifit

elifit Fanka BB :)

głos oddany. Rzeczywiście z tel nie widać.

7. Antiope

O widzicie, ja nawet nie wiedziałam, że w tel. n ie widać, bo ja tylko z kompa korzystam. Faktycznie w II połowie lipca SDM, więc to nie najlepszy termin na spotkanie.

8. Tuiles

Tuiles Fanka BB :)

Zagłosowane! Wychodzi na to, że nas już 13 krakowskich dziewczyn jest!!! WOW!

9. Antiope

Nie no, dużo nas, ale nie aż 13. Te liczby to z tego, że każda może zaznaczyć kilka terminów, które jej pasują.

10. reklama
  11. Tuiles

Tuiles Fanka BB :)

A widzisz, a ja zsumowałam, głupia!

12. Antiope

Dobra, niewiele ta ankieta wyjaśniła. Wiemy tylko, że odrzucamy 2 połowę lipca z powody SDM, a z niewielką przewagą najbardziej pasuje nam 2 połowa sierpnia. To może teraz tak. Zgłaszajcie się kto planuje być i napiszcie, czy wchodzą u Was w grę dni powszednie, czy tylko weekendy.

Poleć forum