reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6
Ja się dopasuję. Jeśli tylko będę w stanie zrobić sobie wychodne w pracy, to mogę i weekend i w dni powszednie. Także decydujcie!
 
reklama
Czyli tak, na spotkanie się piszą: Antiope, Agucha, Elifit, Grama80, Tuiles. Ktoś jeszcze? Karelka, Perla?
Wszystkim które się zgłosiły jak rozumiem pasuje dzień powszedni? Co powiecie na spotkanie w dniach 16-19 sierpnia?
 
Oj ja prędzej weekend ale to się zobaczy jak coś ustalicie.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
ustalcie coś dziewczyny a ja się spróbuję dostosować, ale ciężko będzie męża wyciągnąć.
musiałabym przyjechać sama busem. I przyjadę najwyżej a co :) tylko wtedy max 18 muszę wracać boto 2h drogi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ustalcie coś dziewczyny a ja się spróbuję dostosować, ale ciężko będzie męża wyciągnąć.
musiałabym przyjechać sama busem. I przyjadę najwyżej a co :) tylko wtedy max 18 muszę wracać boto 2h drogi.
Dobra, ponieważ coś musimy ustalić, to proponuję spotkanie 19 sierpnia, o godzinie 11 (tak żeby wszystkie miały czas dojechać na spokojnie do Krakowa), Galeria Kazimierz. Jakieś sprzeciwy? Komuś coś nie pasuje?
 
Do góry