reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
Czyli Ty chcesz z nim przyjechać? Myślałam, że tylko z dzieciakami. No ale w sumie samej chyba by Ci ciężko było ich ogarnąć, co?
Sama bym nie dała rady. Albo przyjedziemy wszyscy albo ja sama. I prędzej druga opcja wchodzi w grę.

A co to galeria Kazimierz w sensie gdzie się tam spotkamy? I czy daleko to od dworca pks?
cb7wugpju04jz4q8.png
 
Sama bym nie dała rady. Albo przyjedziemy wszyscy albo ja sama. I prędzej druga opcja wchodzi w grę.

A co to galeria Kazimierz w sensie gdzie się tam spotkamy? I czy daleko to od dworca pks?
cb7wugpju04jz4q8.png
To jest dość blisko dworca. Można by się też spotkać w Galerii Krakowskiej, bo ona jeszcze jeszcze bliżej, ale tam z kolei o tej porze może być problem z zaparkowaniem samochodu, a poza tym jest wielka i w razie czego ciężej się znaleźć. Ja osobiście jakoś jej nie lubię.
Galeria Kazimierz jest chyba 4 przystanki tramwajem od dworca, a gdyby była ładna pogoda, to można by pójść na spacer nad Wisłę, albo na pyszne lody na Starowiślnej. My ostatnio spotkałyśmy się tam z Aguchą, tylko niestety pogoda nie dopisała i siedziałyśmy w galerii. Możemy się umówić pod kasą kina. Myślę, że się znajdziemy, bo ciężko będzie przegapić taki zlot ciężarnych. :happy:
 
reklama
hej. dzis wrocilam z Mazur. musze omowic z mezem ewntualny wyjazd do krakowa (nie chce mi sie samej prowadzic bo ode mnie to kawal drogi). Sprawdze ewentualnie pociag bo kiedys byly szybkie polaczenia bezposrednie. Jak tylko ogarne kuwete po wakacjach to potwierdze ostatecznie.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry