reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6
Kuuuurcze, ja mam w pt spotkanie w pracy w południe. Postaram się przełożyć albo na później albo na inny dzień. Dam znać, bo chętnie bym się z Wami spotkała na kawusi :)
 
reklama
Gramma, Eli, Tuiles dawajcie szybko znać co i jak, czy będziecie, bo mamy już wtorek, a jeszcze nic nie wiemy. Ja mam nadzieję, że w piątek dam radę się ruszać, bo wczoraj byłam na rynku, dosłownie na chwilę i potem chodzić nie mogłam.
 
Ok, myślę, że najpóźniej jutro będę już wszystko wiedziała.
Ale jak Cię tak bolą plecy, to może zamiast spaceru i lodów to lepiej stacjonarnie gdzieś posiedzieć?
 
Gramma, Eli, Tuiles dawajcie szybko znać co i jak, czy będziecie, bo mamy już wtorek, a jeszcze nic nie wiemy. Ja mam nadzieję, że w piątek dam radę się ruszać, bo wczoraj byłam na rynku, dosłownie na chwilę i potem chodzić nie mogłam.
Dziewczyny sorry ale ja spasuje. Maz mnie nie moze zawezc do Krakowa bo ma masakre w firmie po urlopie a sama nie chce jechac zwlaszcza ze od wczoraj mam katar i gardlo drapiace. Nie dam rady. Wierzcie mi ze zaluje szczerze bo nie mam zadnej nawet dalekiej znajomej w ciazy i lakne spotkania z Wami. Ale nie dam rady.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Hej jestem tu nowa, ale chętnie się spotkam:) Jestem w 22/23 tc. Chętnie posłucham waszych historii ciążowych:)oczywiście jeśli nie macie nic przeciwko
 
Gramma, Eli, Tuiles dawajcie szybko znać co i jak, czy będziecie, bo mamy już wtorek, a jeszcze nic nie wiemy. Ja mam nadzieję, że w piątek dam radę się ruszać, bo wczoraj byłam na rynku, dosłownie na chwilę i potem chodzić nie mogłam.
Ja dam znać bo na razie to leżę i się ruszyć nie mogę a to długa podróż :(

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Jeszcze dziewczyny muszą potwierdzić czy będą. Spotykamy się w Galerii Kazimierz pod kasami kina o 11. A znakiem rozpoznawczym będą oczywiście ciążowe brzuszki. Myślę, że możemy się na pw telefonami wymienić w razie czego. :happy:
 
Do góry