reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6
Ja w ten piątek nie mogę bo mam gości.
A dziewczyny widzę się nie odzywają.

Myślę że na fb byłby większy odzew

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Nie wszystkie są na fb... Dobra, mnie jutro też średnio pasuje. Napiszcie jaki termin w najbliższym miesiącu Wam najbardziej pasuje. Może ograniczmy się do 4 pozostałych piątków września. Czy najbardziej pasuje Wam 9, 16, 23, czy 30 września.
 
ja w sprawie terminu 23.09 moge podjac probe (mam do was 4 godz w jedna strone). ale po pierwsze musze wiedziec o ktorej wstepnie byloby spotkanie (moge pkp byc na 10:45 na glownym) i ile mialoby trwac (o 15:15 mam na przyklad dogodny powrotny). Ewentualnie czy ktoras z was mialaby wiecej czasu i mozliwosc np. odebrania mnie i odstawienia na dworzec?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
ja w sprawie terminu 23.09 moge podjac probe (mam do was 4 godz w jedna strone). ale po pierwsze musze wiedziec o ktorej wstepnie byloby spotkanie (moge pkp byc na 10:45 na glownym) i ile mialoby trwac (o 15:15 mam na przyklad dogodny powrotny). Ewentualnie czy ktoras z was mialaby wiecej czasu i mozliwosc np. odebrania mnie i odstawienia na dworzec?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja nie jestem pewna, czy będę miała samochód, czy przyjadę komunikacją miejską, więc nie mogę się zdeklarować.
Co do godzin spotkania, to myślę, że ta 11-11.30 to jest taka w sam raz pora, żeby ten kto ma dojechać do Krakowa na spokojnie dojechał. Z dworca do Galerii Kazimierz powinnaś spokojnie dotrzeć w ciągu 30 minut. A jakby co, to w sumie możemy spotkanie przenieść do Galerii Krakowskiej i wtedy nigdzie nie musiałabyś dojeżdżać, bo Galeria bezpośrednio łączy się z dworcem pkp i przejdziesz z dworca do galerii nawet nie wychodząc na zewnątrz.
A ile spotkanie będzie trwało, to już jest kwestia tego ile kto ma czasu i jak nam się będzie gadać, ale myślę, że do tej 15 coś już spędzimy czasu wspólnie. :happy:

To co, ustalamy spotkanie na godzinę 11-11.15 w dniu 23 września w Galerii Krakowskiej?
Jak rozumiem będą obecne: Antiope, Agucha, elifit, Tuiles, skazawisla1, Grama80. Kogoś pominęłam? Są jakieś inne chętne?
Czyli wychodzi nam 6 sztuk. Może napiszcie mi na pw swoje numery telefonu, żeby nie trzeba było czekać aż któraś pojawi się na forum, żeby potwierdzić czy będzie. Bo szczerze w tym upatruję niepowodzenia doprowadzeniu spotkania do skutku do tej pory.
 
reklama
Do góry