reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Szczecinie :)

Ewula_m

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2012
Postów
1 216
Miasto
Szczecin
Coś Mouse się czai i nie zakłada wątku, choć pierwsza wyszła z propozycją na wątku głównym, tak więc ja pozwolę sobie zacząć :p

Może teraz czas na spotkanie ciężarówek ze Szczecina i okolic??
 
reklama
jakos malo odwazna jestem:-) mialam dzisiaj zakladać:-D mozemy spotkać sie gdzies w zacisznym miejscu w centrum zeby kazda bez problemu trafila lub zapraszam do mnie jesli macie taka ochote. mi najbardziej pasuje od pon-pt miedzy 9-16.dostosuje sie jednak do reszty,moze byc nawet popoludniu. czekamy na chętnych!!! pisać!!!!:-):-):-)
 
Chętna! :D Piszę ;)

Mnie w sumie bez różnicy gdzie. Choć w sumie nie do końca - proszę o ominięcie Prawobrzeża ;) Rozkopane tam wszystko i nawigacja się gubi ;)
Godzinowo w sumie nie robi mi to większej różnicy - jak Wam pasuje.
 
Ja jestem właściwie ograniczona moim małym potworkiem i jego drzemką od 12 do 14 ;) Choć zawsze może się przekimać w wózku i też przeżyje ;)
 
narazie jest nas 3:-)czekamy na reszte czy spotkamy sie w mniejszym gronie? proponuje ten czwartek lub piątek:-) ujawniać sie szczecinianki;-)
 
Chyba są nas 3, no i jeszcze Monika ze Stargardu, ale ostatnio nie pisze. Ja w tym tygodniu nie dam rady, ciągle coś, ale w przyszłym jak najbardziej :)
 
to moze umowimy sie wstepnie na wtorek?macie jakies propozycje co do miejsca? tak jak pisalam wczesciej zapraszam rowniez do mnie:) okolice turzynu. choc ja dostosuje sie do ewy i dzieciaczka:) mozna gdzies blizej galaxy czy kaskady?moze castelari na bloniach?w tygodniu jest tam spokoj.mozna polaczyc ze spacerkiem:) luzne propozycje:-)
 
Hej co zajrzę nie zdążę doczytać i odpisać bo moje dziecko ma szał na wspinaczkę. Ja niestety w tygodniu nie dam rady mąż pracuje w Szczecinie i dojazdy mu zajmują czas potem zajęcia dodatkowe dzieci i robi się noc. W weekend kolejny zjazd normalnie czuję się uwięziona w domu. Jeden mam wolny weekend 19 i będę z moim na Szczecinie i chcę go zaciągnąć na targi przy okazji to może 19 wygonie mojego do brata i możemy się spotkać?
 
reklama
Co do tej soboty 19 października to mam urodziny szwagra, pewnie około 16, ale wcześniej spoko.
Wiecie z tym moim małym to w czasie spania można gdzieś się wybrać, bo mam nadzieję by przekimał ze 2 godzinki.
 
Do góry