reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Szczecinie :)

reklama
Nie no 14 to trochę późno jednak byłoby dla mnie.

To jak dziewczyny robimy?? Mojemu dziecku coś się poprzestawiało i śpi ostatnio nie całą godzinę, więc i tak w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych byłby na nogach. Ja tak właściwie nie wiem, czy on by dał radę w lokalu, bo z nim nie byliśmy, ale w szczecinie jest coś takiego jak cafe mimi, gdzie są foteliki dla dzieci, zabawki itp, no chyba że faktycznie u którejś z nas w domu.
No chyba że by się okazało, ze moja mama miałaby wolne, ale wolę się ni9e nastawiać :)
 
Nie wiem, czy ten tydzień w moim przypadku w ogóle wchodzi w grę :/ Dzieci mi się pochorowały i siedzę z nimi w domu :( Generalnie już im nieco lepiej, ale że w czwartek planujemy wyjazd do rodziny, to wolę ich trochę przeciągnąć. Ewentualnie po południu, sama - jak najbardziej :)
 
reklama
Do góry