reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Toruniu

Jak jesteś z Torunia to czemu nie piszesz na Toruniu?
Nie gniewacie się że akurat tu zajrzałam?Znalazłam przypadkiem ten wasz wątek a też jestem z Torunia

ja jestem z poznania,a na poznaniu nie ma nic ciekawego , dlatego od zawsze jestem z czerwcowkami:)
 
reklama
O jaki wątek się pojawił :-)
Wtorek mi też pasuje! To może ustalmy jeszcze konkretnie godzinę, rozumiem, że Kajdusia będzie w naszym piernikowie już od 9 tak? Więc może właśnie ta 9? A miejsce spotkania? Macie jakiś pomysł?
 
tak, ja będę już od 9, ale mogę poczekać przecież... bo o 9 to chyba wszystkie kawiarnie i knajpki jeszcze zamknięte..... Ja będę w bliskiej okolicy Dworu Artusa... Ale się cieszę, że wszystkim ten termin pasuje :-)
 
specjalnie weszłam na BB bo myślałam że jakieś ustalenia w stosunku do naszego spotkania ale widzę że cisza. hmmm ja myślę że można spotkać się w mieście i iść do manekina na naleśnika albo do cafe molusa....
jutro napewno zajrzę żeby zobaczyć czy cały czas aktualne
 
ja cały czas też śledzę... mąż zaklepał dla mnie miejsce w samochodzie, więc nie ma odwrotu- będę na pewno od 9 :-) Tylko dajcie znać gdzie i o której mam się pojawić :-)
 
Cześć dziewczyny. Jak dla mnie to możemy się spotkać o 9 lub 10 (żeby kajdusia nie musiała się samotnie od rana szwędać po starówce:-), a lokale są raczej od 10 pootwierane ). A miejsce spotkania- może przy pomniku Kompernika i jak już się spotkamy to coś postanowimy??? Co Wy na to???

Nie moge spać od 4:wściekła/y: i tak juz od godziny siedzę i nadrabiam weekend na forum:-)
 
Ale pogoda niech to ją... Jeżeli jutro tak będzie padało to kiepsko się umawiać pod Kopernikiem.
Rzeczywiście większość lokali jest od 10 dopiero otwarta, Sprawdziłam, że Cafe Molus w PDT otwarty jest nieco wcześniej bo od 9:30. Mam więc propozycję umówmy się na 9:30 jeżeli nie będzie padało to koło Kopernika i wówczas jak to Dorotka zaproponowała ustalimy co robimy, a jeżeli będzie padało to spotkajmy się od razu w pedecie w cafe molus - tu korzystam z propozycji Ity. Co Wy na to?
Ja jutro rano idę na uniwersytecką na pobranie krwi do laboratorium więc mój czas pojawienia się na starówce jest płynny. Wpiszę sobie do telefonu nr Kajdusi - jeżeli byłabym około 9 wolna to się do Ciebie odezwę, a jeżeli nie wyrobię się do godziny spotkania to będę dzwoniła aby Was zlokalizować.
 
Mi pasuje 9.30 :-) Nie martwcie się o mnie, do tej godziny zrobię sobie prasówkę we Flerynce :-) Tylko nie wiem gdzie jest Cafe Molus, uświadomcie mnie proszę...
 
Na starym rynku jest Dom Towarowy jedno wejście ma od pierzei rynku (bliziutko Kopernika) a drugie od Szerokiej prawie na przeciwko Flerynki :)
Cafe Molus to lodziarnia-kawiarnia na parterze PDT - Sklep
 
reklama
Na starym rynku jest Dom Towarowy jedno wejście ma od pierzei rynku (bliziutko Kopernika) a drugie od Szerokiej prawie na przeciwko Flerynki :)
Cafe Molus to lodziarnia-kawiarnia na parterze PDT - Sklep
Aaaaaa, to już wiem, dzięki dzięki :-) Jakby co to ja jeszcze polecam kafeterię Artus, siedzieliśmy tam w grudniu z Koriander i jej mężem- takie spokojnie miejsce, otwarte chyba od 10... Dobra, będziemy w kontakcie, ja też sobie pozapisuję Wasze numery, od ok. 8.45 będę we Flerynce i podskoczę gdzie bedzie trzeba...
 
Do góry