reklama

Spotkanie Warszawianek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez kpi23, 25 Styczeń 2010.

1. kpi23

kpi23 Fanka BB :)

Założyłam wątek dotyczący spotkania Warszawianek, żeby łatwiej nam było zgrać termin i miejsce - dzięki, kreatorka, za pomysł ;)

Piszcie kiedy i gdzie możecie się spotkać.

Ja wracam do pracy po zwolnieniu więc pasują mi godziny popołudniowe i weekendy. Miejsce nie ma większego znaczenia - jestem mobilna i dojadę ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 Marzec 2010
  2. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

Ja nie pracuję, więc pasuje mi praktycznie każdy dzień :happy2: no chyba, że akurat wypada lekarz lub coś podobnego, niestety styczeń mam raczej zawalony. Wolałabym spotkać się w miarę o wczesnej godzinie, bo będę musiała dojechać pociągiem 55 km do Warszawy, a nie chcę wracać jak będzie ciemno :sorry2:. Podsumowując najlepiej początek lutego, wczesne godziny :-D a do miejsca się dostosuje, chociaż wolałabym nie za skomplikowane lokalizacje :-D

3. reklama
  4. nemezizaki

nemezizaki Fanka BB :)

Ja od jutra na zwolnieniu więc bez problemu się dopasuję co do dnia, godziny i miejsca :tak:

5. kpi23

kreatorka - sprecyzuj wczesne godziny i nieskomplikowane lokalizacje ....

6. kreatorka

Powiedzmy tak, żebym o 17 już mogła z Warszawy wyjechać, a nieskomplikowane lokalizacje to wszystkie te gdzie może trafić ktoś kto zna tylko typowe miejsca w Warszawie np. Stare miasto :p najlepiej nie za daleko od jakiejś stacji pkp

7. kpi23

dla mnie lokalizacja ok ale wyjazd o 17 z Warszawy to oznacza koniec spotkania przed 17???

Ja do 16 pracuję ...
    A jak u Ciebie w weekend?

8. kreatorka

Nie chciałabym wracać pociągiem jak będzie całkiem ciemno :dry: weekendy jak najbardziej mogę być :-)

9. Ola_fasola

Ola_fasola Fanka BB :)

Hej, a ja pracuję codziennie od 11-19 ale mogę wyjsc ok 17.30 z pracy jak mąż mnie zmieni a weekendy.. najchętniej w sobote w dzień.

10. reklama
  11. karo85

karo85 Fanka BB :)

hej!
    ja jestem na zwolnieniu więc spokojnie się dostosuję, weekendy też mi pasują, co do lokalizacji to może jakieś centrum handlowe i jakaś miła knajpka? może złote tarasy? dojeżdżające pociągiem będą miały blisko do stacji? tak jest taka fajna włoska knajpka- koło lodowiska złote tarasy.

12. kpi23

ojej, fajnie, sporo nas się zebrało ;)

czyli może ustalmy sobotę, bo jak widzę wszystkim najbardziej pasuje ...

czy jest jakaś sobota w lutym, która Wam pasuje lub nie?

Poleć forum