reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek

kpi23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2009
Postów
1 260
Miasto
Józefosław k/Warszawy
Założyłam wątek dotyczący spotkania Warszawianek, żeby łatwiej nam było zgrać termin i miejsce - dzięki, kreatorka, za pomysł ;)

Piszcie kiedy i gdzie możecie się spotkać.

Ja wracam do pracy po zwolnieniu więc pasują mi godziny popołudniowe i weekendy. Miejsce nie ma większego znaczenia - jestem mobilna i dojadę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja nie pracuję, więc pasuje mi praktycznie każdy dzień :happy2: no chyba, że akurat wypada lekarz lub coś podobnego, niestety styczeń mam raczej zawalony. Wolałabym spotkać się w miarę o wczesnej godzinie, bo będę musiała dojechać pociągiem 55 km do Warszawy, a nie chcę wracać jak będzie ciemno :sorry2:. Podsumowując najlepiej początek lutego, wczesne godziny :-D a do miejsca się dostosuje, chociaż wolałabym nie za skomplikowane lokalizacje :-D
 
Powiedzmy tak, żebym o 17 już mogła z Warszawy wyjechać, a nieskomplikowane lokalizacje to wszystkie te gdzie może trafić ktoś kto zna tylko typowe miejsca w Warszawie np. Stare miasto :p najlepiej nie za daleko od jakiejś stacji pkp
 
Powiedzmy tak, żebym o 17 już mogła z Warszawy wyjechać, a nieskomplikowane lokalizacje to wszystkie te gdzie może trafić ktoś kto zna tylko typowe miejsca w Warszawie np. Stare miasto :p najlepiej nie za daleko od jakiejś stacji pkp

dla mnie lokalizacja ok ale wyjazd o 17 z Warszawy to oznacza koniec spotkania przed 17???

Ja do 16 pracuję ...
A jak u Ciebie w weekend?
 
Hej, a ja pracuję codziennie od 11-19 ale mogę wyjsc ok 17.30 z pracy jak mąż mnie zmieni a weekendy.. najchętniej w sobote w dzień.
 
hej!
ja jestem na zwolnieniu więc spokojnie się dostosuję, weekendy też mi pasują, co do lokalizacji to może jakieś centrum handlowe i jakaś miła knajpka? może złote tarasy? dojeżdżające pociągiem będą miały blisko do stacji? tak jest taka fajna włoska knajpka- koło lodowiska złote tarasy.
 
reklama
Do góry