reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

Dziewczyny-a można tam gdzieś zaparkować samochód? Rzadko bywam na Pradze-czy to ten Carrefour koło Dworca Wileńskiego? Jak kolo 13-14 to ja na dzien dzisiejszy moge byc,jakies 2 godz-potem musze oddać samochod mojemu M bo jedzie do pracy na nocke
 
reklama
Dorota najlepiej bedzie jak bedziesz wracala autobusem 147 i wysiadziesz na przystanku "kijowska" podejde po Ciebie na przystanek i razem pojdziemy do carefoura:) i z Freyia mozemy sie tam tez umowic;)

Aga to jest wlasnie ten Carefour, mozesz wjechac na parking i tam zaparkowac:)
 
Ok wiola jeszcze będziemy w kontacie,
aga można zaparkować, ja jakoś dłużej tez nie dam rady bo będę musiała do domu wrócić a mam ponad 50km
 
Możemy umówić się na Kijowskiej, ja dam do Wioli znać jak będę jechała już z Wiatracznej i tam będziemy czekać Dorota na Ciebie :) A Aga może dołączyć bezpośrednio w Carefurze?
 
Dziewczyny możemy się umówić i tak tylko kurna ja nie wiem o której mamy się umówić bo nie wiem ile w tym CZD się nam zejdzie. Ale to jeszcze czas i będziemy pod telefonami.
Już mówiłam, że ja niestety będę bez grudniaczka-Kacperka, tylko ze starszym Bąblem.
 
Dorota to Mela sie pobawi z Marika:)

I mysle ze bedzie ok jak sie umowimy na telefon, Aga daleko masz do wilenskiej?? Moze Dorota da nam znac jak wyjdzie ze szpitala?? Ona bedzie jechala pol godzinki, wiadomo jeszcze czkeanie na automus to max 50 minut, w ten czas freya spokojnie dojedzie do mnie, a Ty Aga dalabys rade w godzinke dojechac na wilenski??
 
reklama
Do góry