reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawianek :)

reklama
VIOLA hmmm nie wiem tak na prawdę dokładnie o której, wiesz jak to u lekarzy, jak ogarnę bałągan poremontowy, poszukam kartki z zapisem i zobaczę które mamy numerki, ale z tego co pamiętam to tym razem jakoś początkowe.
Lekarz przyjmuje od 8, myślę że może do 10 się tam na Banacha ogarniemy, ale mówię to nie jest na 100% pewne, bo nie wiem dokładnie, różnie się tam schodzi.

MALEŃSTWO a Ty jak dasz radę przyjechać???
 
reklama
My przyjeżdżamy późno w sobotę i nocujemy u znjaomych na Pradze, a z samego rana w niedzielę będziemy jeździć po warszawie i oglądać co się da, nie mam pojęcia gdzie i co jeszcze:-p więc chyba nam będzie łatwiej się dostosować ?
Wiola tez sie pisze na spotkanie, na fb rozmawiałyśmy, tylko ma szkołę od 13-17.45 , więc tylko do południa jej pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry