reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawskich mamusiek

reklama
No ja też się napaliłam na bodziaka a tu figa.... a do Żyrardowa masz chyba troszkę...

Wg. Zumi wyszlo cos ponad 80km :baffled:
Poprostu beznadziejnie to zostalo zorganizowane. Znaczy nie chodzi mi o forme, a dzien! No kto takie spotkanie organizuje w poniedzialek? To nie jest dla aktywnych mam, raczej dla tych co nie pracuja. Chyba, ze chodzilo o mamy aktywne fizycznie :-)
Szkoda. Troche sie napalilam, ale teraz juz pewna jestem, ze nie dam rady przyjechac.
 
no cóż dokładnie szkoda gadać trzeba zorganizować coś sobie same....

Dokladnie... Chyba nikt z szerszego grona nami sie nie interesowal. Powinno byc zrobione jakies rozeznanie kto kiedy moze. Nawet! Moglby najpierw spisac chetne osoby na spotkanie, a pozniej ustalac konkrety co do terminu. Troche sie zawiodlam.
Zgadamy sie same! Dopasujemy sobie termin, tak jak bedzie na pasowac i wybierzemy lokum....
 
Do góry