reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez agutkaZG, 20 Styczeń 2007.

?

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

1. Tak. :-)

głosów: 11
    35,5%
  2. Nie. :-(

głosów: 1
    3,2%
  3. Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

głosów: 19
    61,3%
  1. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

Mju,dziekuje za pomysl! :-D Jestes wieeelka! :happy2:

Dziewczynki,co Wy na to? :-D Mozna by bylo poszuakc na netku jakiegos taniego noclegu,podzwonic,zarezerwowac i ... sie spotkac! :-D Najlepiej tak wiosna/lato! :-) Dzieci bylyby juz wieksze i te,ktore wracaja do pracy,zebralyby juz troszke urlopu. ;-) Jejku,byloby wspaniale! :-D Tylko pewnie pojawi sie jeden istotny problem ... Miejsce spotkania. ;-) Bo jestesmy porozrzucane po calej Polsce,hehe. ;-)
    Ale mysle,ze i to da sie jakos zgrac. :-D Tylko piszcie,co o tym wszystkim myslicie. ;-)

Mapka

Ostatnia edycja: 28 Wrzesień 2008
  2. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

Agutko ja się na razie nie wypowiem w tej kwestii, bo to by w moim przypadku zależało od bardzo wielu czynników. Pomysł jest fajowy, nie powiem, ale kurcze zeby sie tak zgrać aby wszystkim pasowało i czasowo i miejscowo, to chyba będzie problem. Ale do wiosny i lata jeszcze jest trochę czasu, więc pożyjemy zobaczymy....:tak: :-)

3. reklama
  4. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Jestem oczywiście za spotkaniem:tak: mam nadzieję , że uda nam się spotkać:tak:
    Musi znależć się organizator tego wielkiego planu:-D i trzeba po prostu chcieć się spotkać :tak: :-)

5. agutkaZG

Adasiu,jestes mega mega wspaniala! :-D To,co wymyslilas,jest extra! :-D

Sluchajcie Lasencje! :-p Mam mapke Polski. :cool2: z wojewodztwami. Kazda z Was mi napisze,w ktorym wojewodztwie urzeduje. :-p Bede Was tam dopisywac. I zobaczymy mniej wiecej,gdzie sie spotkamy :-p tak,zeby kazdej pasowalo. ;-) Gra? :sorry2:

6. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Ja oczywiscie woj śląskie :-)
    (dzięki Agutko :-) tak mi coś ta mapka wpadła na mózg:-D )

7. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

Woj. mazowieckie.

8. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Byłoby super. :cool2: Śląsk górą !!! :laugh2:;-)

9. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

woj. łódzkie, ale już wiem, że Śląsk będzie przeważał:-D

10. reklama
  11. Ryba.

Ryba. Fanka BB :)

woj. zachodniopomorskie

12. agutkaZG

Renee,ale to nie znaczy,ze tam bedzie spotkanko. ;-) Jedyne co,to bedzie im razniej jechac,bo bedzie ich wiecej - tych Naszych slaskich Wrzesniowych,hihi. :-D

Poleć forum